تعداد-بازی-های-سرویس-Apple-Arcade

تعداد بازی‌ های سرویس Apple Arcade سه‌رقمی شد

توسط بهنام میرزائی در ۲۱ آبان ۱۳۹۸ , ۱۵:۳۰

تعداد بازی‌ های سرویس Apple Arcade طبق چشم‌انداز این کمپانی از زمان راه‌اندازی رسمی آن به عدد ۱۰۰ رسید و اپل همین‌طور به اضافه کردن بازی ادامه خواهد داد. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، در سال جاری اپل (Apple) سرویس جاه طلبانه خودش با نام Apple Arcade را راه‌اندازی کرد. این سرویس اشتراکی خیلی عظیمی از طرفداران بازی را دورهم جمع کرد تا بتوانند بازی‌های جذاب و پولی را برای گوشی‌ها و تبلت‌های iOS و همچنین تلویزیون‌های مخصوص این سیستم‌عامل داشته باشند. کمپانی رسیدن به ۱۰۰ عنوان بازی را تا اوایل پاییز امسال برنامه‌ریزی کرده بود و مشخص شد که آن‌ها به این هدف بزرگ خودشان رسیده‌اند.

بازی‌های بیشتری طی این هفته برای این سرویس عرضه شدند که عبارتند از: Takeshi & Hiroshi، Guildlings، Marble It Up: Mayhem!، Sociable Soccer، Discolored و UFO on Tape: First Contact. این عناوین در نهایت باعث شدند که سرویس بتواند تعداد بازی‌های خود را سه‌رقمی کند و رکورد جدیدی در بازار دیجیتالی جدید خودش به ثبت برساند. بنابراین به‌طور رسمی اپل آرکید توانست به‌هدف مشخص شده خود هنگام راه‌اندازی رسمی این سرویس برسد.

این اتفاق قطعا نقطه عطف بزرگی است، اما باتوجه به تبلیغات جاه‌ طلبانه‌ای که برای این سرویس انجام شده است، پایان کار محسوب نمی‌شود. اپل از این پس قصد دارد همین‌طور عناوین بیشتری را بدون چشم‌انداز به این سرویس اضافه کند و طرفداران بازی موبایل می‌توانند آثار ارزشمند بیشتری را بدون هیچ گونه تبلیغاتی در این سرویس تجربه کنند. حق اشتراک این سرویس درحال حاضر ۴.۹۹ دلار برای هر ماه درنظر گرفته شده است و دارندگان دستگاه‌های مختلف iOS و تلویزیون‌های مخصوص این سیستم‌عامل و همچنین مک آس (MacOS) می‌توانند از آن استفاده کنند.

نظر شما در مورد تعداد بازی‌ های سرویس Apple Arcade چیست؟ اگر مشترک رسمی این سرویس هستید و بازی‌های آن را تجربه کرده‌اید، نظرات خود را با ما درمیان گذارید و بگویید که کدام بازی‌ها ارزش تجربه بیشتری دارند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: