بروزرسانی-جدید-بازی-Modern-Warfare

حالت رئالیسم در بروزرسانی جدید بازی Modern Warfare از دسترس خارج شد

توسط بهنام میرزائی در ۲۱ آبان ۱۳۹۸ , ۱۵:۰۹

بروزرسانی جدید بازی Modern Warfare خبر از حذف حالت رئالیسم در آن می‌دهد و مشخص نیست که علت این تصمیم سازندگان چه بوده است. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، Call of Duty جدید هم بالاخره عرضه شد و همان‌طور که انتظار می‌رفت، کارهایی است که بازیکنان بالاجبار آن را انجام می‌دهند و علاقه‌ای به آن ندارند. چرا که بهرحال در هر بازی یکسری چیزها وجود دارد که باید با آن هماهنگ و سازگار بود. یکی از حالت‌هایی که بسیاری از بازیکنان به آن علاقه داشتند، Realism Mode بود که اگرچه تجربه کندتری محسوب می‌شود اما لذت و چالش برانگیز است. در این حالت هیچ اطلاعاتی از شرایط فعلی کاراکتر به شما داده نمی‌شود و در صفحه نمایش خود خبری از میزان سلامت، تعداد تیرها و اهدافی که باید به سراغ‌شان بروید، دیده نمی‌شود – این اطلاعات نمایش داده شده به اصطلاح HUD نامیده می‌شوند – همچنین در این حالت دیگر خبری از احیای سلامت نیست و با گلوله خوردن ضربان قلب شما به‌صورت استاندارد کم خواهد شد و هدشات هم به‌صورت طبیعی شما را درجا خواهد کشت. بسیاری از بازیکنان عاشق این بخش بودند و عجیب است که سازندگان در آخرین آپدیت این حالت را از بازی حذف کرده‌اند.

آخرین بروزرسانی بازی، تغییرات جزئی را در برخی از جنبه‌های بازی ایجاد کرد، اما مهم‌ترین آن را می‌توان حذف حالت رئالیسم (Realism Mode) از بازی دانست. البته این حالت به‌صورت کامل از بازی حذف نشده است، اما برای بازی کردن با قوانین این حالت باید همزمان نقشه‌های دید در شب را هم اضافه کنید. حالت Hardcore همچنان در بازی فعال است، اما تجربه‌ مشابه قبلی را نمی‌دهد.

هم‌اکنون ما نمی‌دانیم که دلیل این تغییرات در حالت‌های بازی چیست و آیا حالت Realism به بازی بازخواهد گشت یا خیر. علاقه‌مندان می‌توانند بازی Call of Duty: Modern Warfare را هم‌اکنون روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی تجربه کنند. نظر شما درمورد تغییرات بروزرسانی جدید بازی Modern Warfare چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: