تصویر-جدید-بازی-Splinter-Cell

تصویر جدید بازی Splinter Cell در توئیتر یوبی سافت اسپانیا منتشر شد

توسط بهنام میرزائی در ۲۱ آبان ۱۳۹۸ , ۱۴:۱۰

تصویر جدید بازی Splinter Cell در توئیتر یوبی سافت اسپانیا منتشر شده و بازهم نظرات را پیرامون بازی جدید این مجموعه جلب کرد. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، یوبی سافت توسعه دهنده و ناشر بازی‌های زیادی در این نسل بوده است، اما قطعا در این میان یک مجموعه دیده می‌شود که به‌طور قابل توجهی فراموش شد و آن‌هم Splinter Cell بود. به‌وضوح هیچ‌کدام از طرفداران از این غیبت طولانی سم فیشر خوشحال نبودند. شایعات بسیاری هم در مورد بازی جدید Splinter Cell به گوش می‌رسید، اما هیچ‌گاه کمپانی در مورد آن‌ها اظهار نظری نکرد. برخی از گزارش‌ها هم نشان می‌دهد که این کمپانی در حال حاضر هیچ بازی جدیدی از این مجموعه را در دست ساخت ندارد.

همه‌ی این مسائل مانع شیطنت‌های یوبی سافت نمی‌شود. اکانت توئیتر یوبی سافت اسپانیا اخیرا عکسی از سم فیشر را همراه با عینک دید در شب مخصوص خودش پست کرده و در کپشن آن این‌طور نوشته است: «برای رویارویی با تاریکی نیاز دارید که آن را بشناسید». این تصویر را می‌توانید در ادامه مشاهده‌ کنید:

تصویر-جدید-بازی-Splinter-Cell

البته که بسیاری بر این باورند، این پست خبر از بازی جدید اسپلینتر سل می‌دهد و مطمئنا اگر اینطور باشد، عالی خواهد بود، البته نه آن‌طور که شما فکرش را می‌کنید. یوبی سافت (Ubisoft) چندی پیش گفته بود که آن‌ها قصد ارائه تجربه‌ای جدید روی دستگاه‌های مختلف دارند. بعدها هم مشخص شد که تیم در حال توسعه یک بازی VR از مجموعه Splinter Cell است که البته کمتر کسی را خوشحال می‌کند.

بنابراین احتمال این وجود دارد که این پست مربوط به همین بازی VR کمپانی باشد و دراین صورت طرفداران بازهم ناامید خواهند شد. نظر شما در مورد تصویر جدید بازی Splinter Cell چیست؟ آیا این پست می‌تواند اشاره‌ای به بازی جدید این مجموعه باشد یا صرفا به نسخه VR این کمپانی اشاره می‌کند؟ در بخش کامنت‌ها با ما درارتباط باشید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تصویر جدید بازی Splinter Cell در توئیتر یوبی سافت اسپانیا منتشر شد”

  1. امیررضا گفت:

    چه دلیلی داره که عکسو به پست اضافه نکردید؟؟
    پوشش خبری و به صورت کلی سطح کاری سایت به شدت افت کرده و تنها دلیلی که روزی یبار میام سایت عادتیه که از زمان نشریه و انجمن های سایت داشتم.
    امیدوارم برنامه ای برای بهتر شدن داشته باشید.

    ۱۰ ۲