تریلر-جدید-بازی-Diablo-4

تماشا کنید: تریلر جدید بازی Diablo 4 مبارزات بربرها را به نمایش می‌گذارد

توسط بهنام میرزائی در ۲۰ آبان ۱۳۹۸ , ۲۲:۳۱

تریلر جدید بازی Diablo 4 مبارزات بربرها و اطلاعاتی از بخش سفارشی سازی و بازگشت آن به برخی از بهترین‌ ویژگی‌های نسخه دوم بازی را نشان می‌دهد. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، این ماه بلیزارد در مراسم بلیزکان ۲۰۱۹ از بازی Diablo 4 رونمایی کرد و در همین راستا برخی از اطلاعات مهم این بازی موردانتظار هم توسط سازنده آن فاش شد. حال تریلر ۲۴ دقیقه‌ای از گیم‌پلی این بازی منترش شده است که بربرها را در یک مبارزه کامل نشان می‌دهد. این فوتاژ زیبا بینش کاملی در مورد ویژگی‌های جدید بازی به ما می‌دهد و می‌توانید در ادامه آن را مشاهده کنید.

دانلود از آپارات

از این تریلر می‌توان چیزهایی زیاد دریافت کرد. برخی از حقایق بازی که توسعه دهندگان در پنل بیلزکان از آن صحبت می‌کردند نیز دیده می‌شود. به‌طور مثال، در اوایل این ویدئو می‌بینیم که سیستم آرسنال در نبردها چطور کار می‌کند. این سیستم به بربرها امکان می‌دهد که از چهار سلاح همزمان در نبردها استفاده کنند. شما می‌توانید انتخاب کنید که چه مهارتی با چه سلاحی مورد استفاده قرار بگیرد و سفارشی سازی چگونگی تاثیرگذاری آن روی دشمنان‌تان نیز کاملا به‌عهده شماست. همان ابتدای کار هم می‌توانیم تغییر بزرگی را در بازی شاهد باشیم. در Diablo 4 رویکرد داستان گویی سینمایی‌تر شده است و صحنه‌های بیشتری را می‌بینیم.

در دیگر بازی‌های مجموعه دیابلو، مدل شخصیت شما صرفا برای تعویض لباس کاربرد داشت. بلیزارد در این تریلر هیچ‌گاه از این شخصیت‌ها در کات سین‌ها یا کمک به پیشبرد داستان استفاده نمی‌کند. بلیزارد در این دموی کوتاه تلاش می‌کند که از این شخصیت‌ها بسیار بیشتر از داستان گویی استفاده کند. در یک کات سین عبوری در این ویدئو می‌بینیم که حاوی یک نگاه نزدیک از بالا به یک بربر است. ابتدا، این تغییر کمی عجیب به‌نظر می‌رسد، اگرچه اگر بلیزارد این کار را درست انجام دهد، می‌توانیم خوشحال باشیم که در داستان بیشتری را همراه با کسب منابع در برخی از بخش‌ها خواهیم داشت.

در این دمو شاهد آیتم‌های رونز (Runes) و انواع مختلف آن‌ها را هم می‌بینیم که از دیابلو ۲ به بازی اضافه شده‌اند. به‌نظر می‌رسد که این آیتم‌ها با آزادی بیشتری در اختیار بازیکنان خواهد بود. شما نمی‌توانید به‌اندازه‌ای که در یافتن ترکیب‌های خاص موفق هستید، در ایجاد گزینه‌های حاصل از آن‌ها هم باشید. این مورد باعث می‌شود که سفارشی‌سازی‌ها کمی آزادانه‌تر باشند، اما بازهم بازیکنان همچنان از گزینه‌های کمتری برای تجارت برخوردار خواهند بود. احتمالا اگر این موضوع حقیقت داشته باشد، بازیکنان دوباره می‌توانند وقت زیادی را تجارت آیتم‌های Rune خود اختصاص دهند و این یک پیروزی بزرگ برای طرفداران مجموعه محسوب می‌شود.

با نگاه کلی به تریلر جدید بازی Diablo 4، بربرها را به‌صورت در یک نبرد مشاهده می‌کنیم. به‌نظر می‌رسد این نسخه دیابلوتر از نسخه‌های پیشین خواهد بود، اگرچه ویژگی‌های جدید و لحن تیره‌تر آن، امیدواری به این اثر را بالاتر می‌برد. تاریخ انتشاری برای این بازی ارائه نشده است، اما بازی در زمان عرضه برای پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوتر خواهد آمد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: