[رپورتاژ آگهی] در سایت مشاغل ایران، راحت دیده شوید

توسط دنیای بازی در ۲۰ آبان ۱۳۹۸ , ۱۱:۴۵

مشاغل ایران  بدون معرفی کامل توسط تبلیغات جدید اینترنتی، چون جانی بیرمق ادامه حیات خواهند داد. این جمله یک ادعای بدون پشتوانه و خالی از منطق نیست. چه کسی در دنیای پرهیاهو و پررقابت امروز میتواند مدعی شود نیاز به مطرح شدن نیست و نیاز به معرفی، نیاز به تبلیغات، نیاز به دیده شدن ندارد؟

مگر کسب و کاری امروز وجود دارد که تک و تنها باشد و هیچ رقیبی نداشته باشد؟ آدمها چشم دارند، میبینند، دنبال فرصت هستند، دنبال شروع کسب و کار برای خود هستند، دنبال پیشرفت هستند. هیچ شغل تازه و نواورانه­ای بی­رقیب نخواهد ماند در یک کلام.

 

مشاغل ایران

مشاغل ایران

 

معرفی سایت جدید مشاغل ایران

مشاغل ایران چه آنهایی که قدمتی تاریخی دارند و چه آنهایی که زاده تکنولوژی و فن­آوری هستند، نفس نخواهند کشید اگر از اینترنت برای رونق کسب و کار خود چشم­پوشی کنند. اینترنت معجزه قرن تکنولوژی است که با جسارت کامل تمام مرزها را درنوردیده است، تمام محدودیت­ها را برداشته است، همه فاصله­ها را شکسته است و چون بالی قوی تمام مشاغل کشور را به پرواز میتواند درآرد و یا چون قالیچه سلیمان شود و تمام مشاغل کشور را سوار بر خود کند و به هرجایی که اراده کنند ببرد و این تمام ماجرایی است که سبب شروع داستان سایت جاب اینفو شد.

داستان سایت جاب اینفو برای معرفی مشاغل ایران، برای تحقق یک هدف بسیار با ارزش نوشته شد؛ رونق مشاغل همه ایران. برای سایت ما هیچ تفاوتی نمیکند شما صاحب کسب و کار در کجای این سرزمین هستید، چه شغلی را دنبال میکنید، همین که تاب نمی­اورید کوچک بودن را، همین که آرزوهای بزرگ دارید، کافی است تا با ما همراه باشید. دلمان میخواهد کمکتان کنیم.

سایت مشاغل ایران به امید روزی شروع به کار کرد که تمام مشاغل کشور را پوشش دهد؛ از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب، بدون توجه به نژادها و گویش­ها همه در کنار.

 

تاثیر تبلیغاتی سایت مشاغل ایران

تبلیغات همیشه در طول تاریخ همراه با کسب وکار بشر بوده است و مشاغل ایران از این قاعده مثتثنی نبوده­اند؛ روزی به صورت شفاهی، روزی با ترسیم تصاویر، روزی  در غالب تمام محصولات چاپی  و روزی هم با تهیه کلیپ و فیلم؛ زیرا انسانها همیشه میدانستند اگر درباره خود حرف نزنند، کسی از هنر آنها باخبر نخواهد شد، کسی پی به مزایای آنها نخواهد برد.

خود قضاوت کنید اگر شما بهترین نقاش یک کشور باشید؛ اما تابلوهای خود را نشان کسی ندهید و یا آنها را در نمایشگاهی نمایش دهید؛ ولی به اطلاع کسی نرسانید چنین نمایشگاهی دایر کرده­اید، مردم از کجا باید متوجه شوند؟ آنها از کجا بدانند شما چه هنرمند با استعدادی هستید.

ثبت نام در سایت مشاغل ایران

ثبت نام در سایت مشاغل ایران

 

یا اگر آدم خلاقی باشید و خدمت جدیدی را برای صنف بزرگی  مانند مشاغل تهران تولید کنید، اگر به اطلاع  مشتریان نرسانید، اگر آنها ندانند خدمت شما بهتر است و یا ارزانتر است، چگونه خواهید فروخت؟ بنابراین یک عصای دست نیاز است که سخنان شما را به گوش دیگران برساند؛ عصایی به نام تبلیغات که برای موثر بودن باید مشخصاتی داشته باشد که بتوان ادعا کرد این تبلیغات واقعا عصای دست است و  این معجزه تبلیغات است. لذا در ادامه تصمیم گرفتیم انواع روش­های تبلیغات را با  تبلیغات اینترنتی و یا اگر دقیق­تر بگوییم با روش درج اگهی در سایت معرفی مشاغل ایران مقایسه کنیم.

 

مزایای ثبت نام در سایت مشاغل ایران

میخواهیم قبل از پرداختن به مبحث چرا سایت مشاغل ایران، از شما سوالی بپرسیم؛ اگر شما به فرض مثال یکی از فعالان شهر بزرگی مانند شیراز و یا تبریز باشید و بخواهید در میان  مشاغل شیراز و مشاغل تبریز خود را در مرحله اول به همشهریان خود معرفی کنید تا آنها بدانند شما وجود دارید و چه مزیتی نسبت به سایرین دارید، باتوجه به وجود انواع روشهای تبلیغات چه معیارهایی را جهت انتخاب روش درست قرار میدهید؟

 • بسیاری خواهند گفت هزینه؛ آنها خواهند گفت ارزانترین روش تبلیغات، خواهند گفت؛ ما باتوجه به شرایط اقتصادی کنونی، ترجیح میدهیم هزینه چندانی نکنیم. باید در جواب این دوستان نکته­ای را متذکر شویم. تبلیغات خوب هزینه نیست، بلکه یک سرمایه­گذاری فوق­العاده است.

یک تبلیغات خوب تبلیغی است که در مقابل هزینه­ای که میشود بیشترین  فروش  را برایتان به ارمغان بیاورد؛ بنابراین  بدین منظور در گام اول میلیون­ها نفر باید تبلیغ شما را ببینند تا در میان آنها خریداران واقعی به سراغتان بیایند.

همه مشاغل ایران

همه مشاغل ایران

 

به نظر شما با محصولات چاپی  که در تیراژ محدود چاپ میشود و محدودیت مکان توزیع هم دارد میتوانید میلیون­ها نفر مخاطب داشته باشید؟ از طرف دیگر میلیونها بروشور و یا تراکت و یا کاتالوگ یعنی هزینه فوق­العاده زیاد. در صورتی که با درج آگهی در سایت مشاغل ایران، معرفیتان مورد بازدید میلیون­ها نفر قرار میگیرد و این تنها با  پرداخت هزینه یک پیتزا در سال برایتان امکان­پذیر است.

شاید کسی بگوید؛ تبلیغات در تلوزیون هم میلیونها نفر بازدید کننده میتواند داشته باشد و اعتبار زیادی هم دارد. باید در جواب این دوستان بگوییم با چه هزینه­ای؟ یک تماس بگیرند و بپرسند.

 • در رابطه با اعتبار هم باید عرض نماییم؛ لوگوی ملی یا لوگوی اینماد که ما دریافت کرده­ایم خود اعتبار ما را نشان میدهد؛ نشان میدهد اگر تعهدی به طور مثال در رابطه با اگهی تبلیغات مشاغل اهواز و یا مشاغل مشهد و تهران و شیراز و… میدهیم ، در مقابل هر تعهدی که می­دهیم پاسخگو خواهیم بود.
 • بعد از مسئله هزینه که گفتیم چگونه سایت مشاغل ایران توانسته است با کاهش هزینه تبلیغات در مقابل تمام رقبا، تبلیغات اینترنتی را مناسب همه مشاغل کشور کند باید گوشزد نماییم؛  این سایت با رعایت مسایل سئو سایت و تمامی نکاتی که سبب میشود خود سایت و آگهی شما جزء موارد اولی باشد که مخاطبان در هنگام سرچ در موتورهای جست و جو  ببینند،  سعی کرده است در میان هم­صنفان خود نیز  تبلیغات شما را  نسبت  به بقیه  پر مخاطب­تر کند؛ در نتیجه مخاطبان میلیونی جذب میشود تا بازار گسترده­ای را برایتان به ارمغان ­آورد.
 • مشخصات تبلیغات موثر به همین­جا ختم نمیشود؛ تنها بازدید کردن نمیتواند منجر به فروش بیشتر شود، بسیاری از مشاغل مخاطبان خاصی دارند، ما این امکان را فراهم نموده­ایم که با معرفی تخصصی مانند ذکر شعار شما یا نام مدیر و یا کلمات کلیدی تخصصی، جست و جو کننده­های خاص مشخصات شما و راه­های ارتباطی و لوکیشنتان را به دست آورند و با شما تماس بگیرند.
 • مزیت بعدی سایت مشاغل ایران؛ ماندگار کردن تبلیغات است؛ ممکن است شما در یکی از شهرهای ایران بخواهید با حداقل هزینه یک تبلیغ ماندگار داشته باشید، بخواهید در هر کجای این کشور در ۲۴ ساعت شبانه­روز و در طول سال آگهی شما در معرض دید باشد؛  آیا تبلیغی جز تبلیغ اینترنتی میتواند این امکان را فراهم نماید؟
هزینه ناچیز ثبت نام در سایت مشاغل ایران

هزینه ناچیز ثبت نام در سایت مشاغل ایران

 

بدین­ ترتیب سامانه جاب اینفو هزینه تبلیغات را تبدیل به سرمایه­گذاری مینماید.

و اما کلام آخر؛ ما به کل ایران خدمات­ رسانی میکنیم، هیچ محدودیتی نداریم؛ هر کسی در هر صنفی که باشد، چه جزو مشاغل کرج  یا مشاغل اصفهان یا مشاغل فارس و یا هر شهر دیگری می‌تواند با ثبت اطلاعات خود در سایت مشاغل ایران با پرداخت حداقل هزینه در یک درگاه امن پرداخت از خدمات ما استفاده کند.

همچنین در این سایت مشاغل، شما قادر خواهید بود در اطراف خود، اصنافی را که مد نظر دارید و به خدمات آنها نیاز دارید، به راحتی بیابید و به تمامی اطلاعات خدماتی یا محصولی و هر چیز دیگری که نیاز دارید برای تصمیم گیری دست یابید. والبته این یافتن می تواند به صورت محله به محله باشد، یا شهر به شهر، یا حتی استانی. و این برای همکاری های بین صنفی هم خیلی عالی است چرا که منطقه و شهر و استان دیگر مانع ارتباط گیری نخواهد بود.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

1 Reply to “[رپورتاژ آگهی] در سایت مشاغل ایران، راحت دیده شوید”

 1. علی گفت:

  خیلی جالب هست چون یه صفحه اینترنتی همراه با کلمات کلیدی بهم داده که گذاشتم bio اینستاگرامم :13: :13:

  دیگه لازم ندارم کلی پول سایت بدم برام طراحی کنن برای توگوگل دیده شدن :57:

  ۰ ۱