تریلر لانچ بازی Planet Zoo

تماشا کنید: تریلر هنگام عرضه بازی Planet Zoo منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۱۶ آبان ۱۳۹۸ , ۱۱:۰۰

استودیو Frontier Development تریلر هنگام عرضه بازی Planet Zoo را هم‌زمان با در دسترس قرار گرفتن بازی روی رایانه‌های شخصی، منتشر کرده است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، همراه دنیای بازی باشید.

بازی Planet Zoo امروز در دسترس کاربران استیم روی رایانه‌های شخصی قرار گرفت. استودیو Frontier Development به دنبال همین موضوع در جدیدترین اخبار بازی، تریلر هنگام عرضه بازی Planet Zoo را منتشر کرده است. این بازی به نوعی یک دنباله معنوی برای عنوان Zoo Tycoon است و همچنین از تمامی درس‌هایی که استودیو فرانتیر از ساخت بازی Planet Coaster گرفته نیز استفاده می‌کند.

بازی Planet Zoo به شما اجازه می‌دهد تا باغ وحش موردعلاقه خود را ساخته و نگهداری کنید. طبق وعده‌های توسعه دهنده، حیوانات موجود شباهت بسیاری به نسخه واقعی خود از همه لحاظ دارند؛ برای مثال، گرگ‌ها همان ایده دسته بودن در دنیای واقعی را در این بازی نیز دارند و اگر شما فقط یک گرگ در باغ وحش خود قرار دهید، احتمال بسیاری وجود دارد که پیشرفت نکنید. بازی شامل بیش از ۵۰ نوع حیوان می‌شود که همگی شبیه‌سازی از نسخه واقعی خود هستند.

بازی دارای کمپینی گسترده که به شما اصول اولیه بازی را یاد می‌دهد، در کنار یک حالت سندباکس است که اجازه می‌دهد باغ وحش دلخواه خود را به‌وجود آورید. برای اینکه حیوانات جدیدی به باغ وحش خود آورید، باید زیستگاه‌هایی ساخته و الزامات مشخصی را رعایت کنید. همچنین سیستم پرورش مخصوصی در بازی Planet Zoo گنجانده شده که شما می‌توانید برای افزایش جمعیت از آن استفاده کنید. بازی حتی شامل ژن‌های حیوانات نیز می‌شود که برای اصطلاح اندازه، میزان باروری و غیره به کار خواهد آمد.

در پایان شما را دعوت می‌کنیم تا تریلر لانچ بازی Planet Zoo را مشاهده کرده و نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

دریافت از آپارات | تماشا در یوتیوب

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تماشا کنید: تریلر هنگام عرضه بازی Planet Zoo منتشر شد”

  1. WnGA گفت:

    ای خدااااااا پس چرا نمیاد واسه دانلود….!!!! دو روز از انتشار بازی گذشته هیچ سایتی نذاشته :'(

    ۱ ۰