تجربه-آفلاین-بازی-Death-Stranding

کوجیما توصیه‌هایی را مبنی بر تجربه آفلاین بازی Death Stranding مطرح کرد

توسط بهنام میرزائی در ۱۵ آبان ۱۳۹۸ , ۱۴:۰۱

کوجیما طی مصاحبه‌ای با فامیتسو تجربه آفلاین بازی Death Stranding را توصیه نمی‌کند و اشاره کرد که با این کار بخش‌های حیاتی بازی را از دست خواهید داد. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، چندی پیش نمرات بازی موردانتظار Death Stranding منتشر شد و طرفداران چند روز دیگر می‌توانند آخرین ساخته استاد هیدئو کوجیما را تجربه کنند. اگرچه بازیکنان می‌توانند به تجربه آفلاین بازی Death Stranding در بخش تک نفره بپردازند، اما المان‌های بخش چندنفره بازی یا سیستم شبکه‌ای موسوم به Strand، یکی از جنبه‌های مهم و بزرگ تجربه این بازی محسوب می‌شود. سیستم نامتقارن بازی امکان تعامل و کمک به یکدیگر را از روشی غیرمستقیم فراهم می‌کند و این بعضی وقت‌ها هنگام خونریزی در اکتشافات یا سفر به مناطق مختلف ممکن است به کار بازیکنان بیاید. درواقع به‌اندازه کافی این روند با تم مرکزی بازی یعنی روابط کاملا عمیق بین بازیکنان گره خورده است.

اگرچه ممکن است که عده‌ای از بازیکنان وسوسه شده و این بخش از بازی را غیرفعال کنند و تنها بازی را در بخش تک نفره آن دنبال کنند، اما هیدئو کوجیما کارگردان بازی اصلا آن را توصیه نمی‌کند. کوجیما طی مصاحبه‌اش با فامیتسو (Famitsu) می‌گوید که شما می‌توانید این بخش‌ها را غیرفعال کنید اما با این‌کار بخش‌های حیاتی بازی را از دست خواهید داد. کوجیما ادامه داد:

شما عملا با این کار پشتیبانی دیگر بازیکنان را از دست می‌دهید و تجربه‌ای مستقل و تک نفره را خواهید داشت. ما تصور می‌کنیم که سیستم پلی‌استیشن ۴ اکثر بازیکنان به اینترنت متصل است و بنابراین دیدگاه من برای بازی اینطور است که تجربه‌ای مشابه بخش تک نفره خواهید داشت و در کنار آن به‌شکل طبیعی با دیگر بازیکنان هم ارتباط خواهید گرفت. شما با عدم اتصال به اینترنت عملا جادوی اصلی بازی و موارد جالب توجه آن را تجربه نخواهید کرد. برخی از بازیکنان که اتصال به اینترنت ندارد یا اصلا نمی‌خواهند که آنلاین بازی کنند؛ هنوز هم می‌توانند به تجربه بازی بپردازند، اما من واقعا توصیه می‌کنم که این کار را نکنید.

بازی Death Stranding جمعه ۱۷ آبان مصادف با ۸ نوامبر برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد و تابستان سال آینده هم کاربران پی سی می‌توانند دست پخت جدید کوجیما را امتحان کنند. نظر شما در مورد تجربه آفلاین بازی Death Stranding چیست؟ به نظر شما تفاوت میان المان‌‌های چندنفره بازی با بخش تک‌نفره آن تا چه حد خواهد بود؟ در بخش کامنت‌ها با ما همراه شوید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “کوجیما توصیه‌هایی را مبنی بر تجربه آفلاین بازی Death Stranding مطرح کرد”

  1. SaeedDBazi گفت:

    بی صبرانه منتظر تابستونم که رو پی سی بخرمش… (با اینکه سیستمم احتمالا تعجب گنه که همچین گرافیکیو بخواد روش اجرا کنه…)

    ۵ ۰