Diablo 4,تاریخ انتشار Diablo 4

بلیزکان ۲۰۱۹: برای تجربه بازی Diablo 4 نیاز به اینترنت دائم خواهید داشت

توسط بهنام میرزائی در ۱۵ آبان ۱۳۹۸ , ۱۳:۱۵

برای تجربه بازی Diablo 4 طبق اعلام طراح ارشد آن نیاز به اینترنت دائم خواهید داشت و مشخص شد که نسخه‌های کنسولی بازی از حالت کوآپ محلی پشتیبانی خواهند کرد. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، بلیزارد در نهایت به انتظار طولانی مدت طرفداران پایان داد و در مراسم بلیزکان ۲۰۱۹ از بازی Diablo 4 رونمایی کرد. همچنین مشخص شد که بازی به این زودی‌ها عرضه نخواهد شد و درمقابل توانسته‌ایم اطلاعات زیادی از بازی کسب کنیم. یکی از بهترین خبرها تائید عدم وجود پرداخت‌های درون برنامه‌ای در بازی بود و همچنین مشخص شد که بازی دنیای جهان باز اشتراکی را که اساسا عملکردی مانند MMORPG خواهد داشت، برای طرفداران فراهم خواهد آورد. در کل این بخش از پنل بلیزارد اطلاعات جالبی از این بازی ارائه کرد و تقریبا راضی کننده ظاهر شد.

البته این اطلاعات تائید می‌کنند که بازی فاقد بخش آفلاین خواهد بود و برای تجربه بازی Diablo 4 باید به‌صورت مداوم به اینترنت متصل باشید. به بیان واضح شما می‌توانید همچنان به‌صورت انفرادی بازی کنید و برای تجربه جهان به اشتراک گذاشته شده و یکپارچگی فعالیت‌های آنلاینی همچون PvP، تجارت و موارد دیگر، باید همواره به اینترنت متصل باشید. جو شیلی طراح ارشد بازی در گفتگو با پی سی گیمر (PC Gamer) این‌طور توضیح داد:

یک فضای بزرگ، یکپارچه، متصل و مشترک در جهان وجود دارد که کم کم درون سیاه‌چال‌ها فرو می‌رود. شما می‌توانید با دوستان خود تیم شوید، تجارت کنید و با همدیگر در بخش PvP رقابت کنید. ما احساس می‌کنیم که بهترین راه برای چنین تجربه‌ای، ارائه یک جهان آنلاین است.

درضمن، خبرهای خوبی برای کسانی که می‌خواهند بازی را روی کنسول‌ها تجربه کنند هم ارائه شد. نسخه‌های کنسولی بازی Diablo 4 از حالت دونفره کوآپ محلی پشتیبانی خواهد کرد که برای یک بازی همچون دیابلو، خبر بزرگی است. اگرچه سوالی هم پیش می‌آید مبنی بر اینکه بلیزاد برنامه‌ای برای افزایش این دونفر خواهد داشت یا خیر. البته ناگفته نماند که با توجه به مشخص نبودن زمان انتشار بازی و دور بودن این تاریخ، بازی احتمالا برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و پروژه اسکارلت برنامه‌ریزی شده است.

نظر شما در مورد تجربه بازی Diablo 4 چیست؟ آیا ارائه یک جهان آنلاین توسط بلیزارد می‌تواند انتخاب خوبی از جانب سازندگانش باشد؟ نسخه‌های کنسولی بازی تا چه حد می‌توانند تجربه لذت‌بخشی برای بازیکنان ایجاد کنند. در بخش کامنت‌ها ما را همراهی کنید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “بلیزکان ۲۰۱۹: برای تجربه بازی Diablo 4 نیاز به اینترنت دائم خواهید داشت”

  1. Leviathan گفت:

    دیابلو۳ که خیلی جالب نبود, زیادی ساده سازی شده بود و بعد از تموم کردن بخش داستانی کشش زیادی (حداقل برای من) نداشت امیدوارم حداقل سرور های بهتری نسبت به نسخه سوم داشته باشه برای نسخه ۴ام یکمی از path of exile الگوبداری بکنن تا کمبود مهتوای بازی خیلی احساس نشه … و اینکه لطفا سریع تر از نسخه سوم عرضه بشه :27:

    ۰ ۰