کوجیما به پروژه جدیدش اشاره می‌کند

هیدئو کوجیما به پروژه‌ بعدی‌ خود اشاره می‌کند

توسط سید مسعود کاظمی در ۱۵ آبان ۱۳۹۸ , ۲۲:۰۴

در پنل BAFTA، کارگردان بازی Death Stranding یعنی آقای «هیدئو کوجیما» به پروژه‌ بعدی‌ خود اشاره می‌کند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، با دنیای‌بازی همراه باشید.

«هیدئو کوجیما» درکنار «نیکولاس ویندینگ رفن» در پنل BAFTA به پروژه‌ای که قرار است در آینده به آن بپردازد اشاراتی کرد.

من می‌خواهم یک کار متفاوت انجام بدهم. در پنج سال آینده پلتفرم اصلی، سرویس‌های استریم خواهد بود. هم برای بازی‌ها و هم برای فیلم‌ها. اما تجربه سینما و پلتفرم‌ بازی باقی خواهد ماند. اما بازی‌ها همین الان هم استریم می‌شوند، مانند رقابت‌های eSport. من به اون چیزی که در آینده هست فکر می‌کنم. [پروژه‌ی بعدی من] یک فیلم خواهد بود، اما در اصل یک بازی است. به همچین چیزی فکر می‌کنم، و این‌چنین چیزی را در آینده می‌خواهم انجام بدهم.

این اولین باری نیست که هیدئو کوجیما به پروژه‌ بعدی‌ خود اشاره می‌کند. در گزارشی که Steffan Powell از BBC Newsbeat از «هیدئو کوجیما» و Kojima Productions تهیه کرده است، کوجیما ذکر کرد که در آینده قصد ساخت یک فیلم را با این استودیو دارد. در ادامه «کوجیما» درباره آینده بازی‌های ویدئویی، بخصوص سرویس‌های استریم نیز صحبت‌های کرد.

در لحظات پایانی پنل BAFTA «کوجیما» به ادامه بحث پروژه‌ی آینده‌اش پرداخت:

من درباره پروژه‌ی بعدی کمی اضطراب دارم، اما از طرفی همین حالا آینده را می‌بینم. «نیکولاس» هم همینطور، فکر کنم. زمانیکه یک پروژه را تمام می‌کنید، و به خودتان استراحت می‌دهید و وقت بیشتری را با خانواده‌تان سپری می‌کنید، مغزتان بصورت مداوم درحال فکر کردن است. بازی Death Stranding قرار است چند رو بعد منتشر شود، اما من حالا به پروژه‌ی بعدی‌ام فکر می‌کنم، و بعدی و بعدی، و سعی می‌کنم تا چیزهای را ترتیب بدهم. ولی این کار برای من عادی است. مانند خوردن صبحانه، ناهار و شام. این کار برای من چیز خاصی نیست، به همین سادگی. اما پروژه‌ی بعدی که قرار است روی آن کار کنم، فقط در موردش فکر کنید. من خوشحالم که می‌تونم روی پروژه‌ی جدید کار کنم؛ خوشحالم که هنوز از نظر فزیکی بدنم این قابلیت را دارد.

بازی Death Stranding محصول Kojima Productions قرار است ۸ نوامبر (۱۷ آبان ماهِ سال ۱۳۹۸) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و در اوایل تابستان برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: