اطلاعات-بازی-Dragon-Age-4

احتمالا اطلاعات بازی Dragon Age 4 طی ماه آینده ارائه خواهد شد

توسط بهنام میرزائی در ۱۴ آبان ۱۳۹۸ , ۱۸:۲۷

اطلاعات بازی Dragon Age 4 احتمالا طی مراسم ده سالگی این مجموعه در ماه آینده توسط بایوور ارائه خواهد شد و توئیت استودیو به شماره بعدی این مجموعه اشاره می‌کند. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، تقریبا یک سال از زمانی که بازی Dragon Age 4 به‌صورت رسمی در مراسم جوایز سالیانه گیم (Game Awards 2018) معرفی شد می‌گذرد. در این مدت استودیو بایوور (BioWare) هیچ اطلاعات ارزشمندی در مورد این بازی موردانتظار ارائه نکرده است. با این حال به‌نظر می‌رسد که در طی یک ماه آینده این روند تغییر خواهد کرد.

دیروز جشن ده سالگی بازی Dragon Age: Origins، اولین عنوان از مجموعه محبوب بایوور بود. بسیاری از طرفداران این روز را گرامی داشتند و بایوور به همین مناسبت اعلام کرد که برنامه ویژه‌ای به همین منظور برای ماه آینده دارد. بایوور در توئیتر خود اعلام کرد که «ده سال از مجموعه Dragon Age می‌گذرد. امسال سالیست که ما قرار است ۴ دسامبر (۱۳ آذر) به‌همراه جامعه طرفداری خود دور هم جمع شویم و یک دهه حضور در دنیایی که دوستش داریم را جشن بگیریم. همه‌ی شما را در روز Dragon 4ge Day می‌بینم».

اگرچه این توئیت بسیار ساده‌ای به‌نظر می‌رسد، اما گویا بایوور می‌خواهد اطلاعاتی را در مورد بازی Dragon Age 4 به اشتراک گذارد. همانطور که می‌بینید، در این توئیتر بایوور از عدد ۴ به‌جای حرف A در کلمه «Age» استفاده کرده است. اگرچه به‌نظر می‌رسد که این تغییر تنها به علت شباهت بین این دو کاراکتر باشد، اما قضیه فراتر از این‌ها است و می‌تواند اشاره‌ای به اطلاعاتی از نسخه بعدی بازی که فاش شده است، باشد.

با این حال حتی اگر ماه آینده بایوور چیزی برای گفتن در مورد اطلاعات بازی Dragon Age 4 داشته باشد، به‌نظر این بازی هنوز هم در سکوت خبری خواهد بود. الکترونیک آرتز ناشر و صاحب امتیاز استودیو بایوور، اخیرا گفته است که بازی Dragon Age 4 احتمالا زودتر از سال ۲۰۲۲ عرضه نخواهد شد. بنابراین بهتر است تا رسیدن به ماه آینده، طرفداران انتظاراتشان را کنترل کنند. با رسیدن مراسم سالگرد مجموعه Dragon Age، می‌توانید اطلاعات منتشر شده احتمالی را در دنیای بازی بخوانید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: