تاریخ-انتشار-بازی-The-Last-of-Us-2

تاریخ انتشار بازی The Last Of Us 2 طی نامه بلند کارگردان این اثر مشخص شد

توسط بهنام میرزائی در ۱۳ آبان ۱۳۹۸ , ۱۳:۴۸

تاریخ انتشار بازی The Last Of Us 2 در یک نامه طولانی نیل دراکمن برای طرفداران مشخص شد و خرداد سال آینده می‌توانیم با الی در ماجراجویی جدیدش همراه شویم. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، سونی و ناتی داگ (Naughty Dog) بالاخره تاریخ انتشار بازی The Last of Us Part 2 را اعلام کردند. این درحالی بود که این کمپانی‌ها انتشار بازی در ماه فوریه را بسیار زود دانستند و در نهایت طی هفته اخیر مشخص شد سونی و ناتی داگ انتشار دنباله شاهکار بازی پلی‌استیش ۳ را تا بهار ۲۰۲۰ به تعویق انداخته‌اند.

نیل دراکمن در این رابطه‌ نامه‌ای را با طرفداران به اشتراک گذاشته و خرداد ۱۳۹۹ مصادف با ۲۹ می ۲۰۲۰ را به‌عنوان تاریخ انتشار جدید این بازی اعلام کرده است که تاخیر سه ماهه بازی را تائید می‌کند. این خبر غیرمنتظره به‌نظر می‌رسد، چرا که طرفداران مدت زمان زیادی را برای دریافت تاریخ انتشار صبر کردند و بالاخره کمتر از یک ماه پیش مشخص شده بود که بازی ۲ اسفند برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد و ظاهرا دلیلی برای این تاخیر دیده نمی‌شود. دراکمن با تصدیق این مطلب می‌نویسند:

می‌دانم. همین یک ماه پیش، اتفاق بزرگی پیرامون بازی ما رخ داد و به رسانه‌ها اجازه دادیم که ۲ ساعت به تجربه TLoU 2 بپردازند. در همین بازه اولین تریلر داستانی و تاریخ انتشار رسمی بازی را اعلام کردیم که با واکنش‌های مثبت بسیاری از جامعه روبرو شد. شما می‌توانی انرژی مضاعف را در اعضای تیم ما احساس کنید. بعد از سال‌ها کار روی این بازی، بسیار روح بخش است که تائیدی برای تمام این سخت کوشی‌ها دریافت کنیم.

با این حال در طی چند هفته گذشته، در حالی که بخش‌های مختلف بازی را کم کم تمام می‌کنیم، متوجه شدیم که زمان کافی برای رساندن بازی به سطح و کیفیت مشخص ناتی داگ نداریم. در این مرحله ما تنها دو گزینه داشتیم؛ سازش با قسمت‌های مختلف بازی یا اتخاذ زمان بیشتر. خب بالطبع ما گزینه دوم را انتخاب کردیم و این تاریخ انتشار جدید به ما اجازه می‌دهد که همه چیز را به سطح رضایتی که می‌خواهیم برسانیم و از آن طرف هم استرس تیم را کاهش دهیم.

ما از اینکه مجبور نشدیم به‌خاطر کمبود وقت قسمت‌هایی از بازی را به همان حال رها کنیم، آسوده خاطریم، اما در عین حال حس ناامیدی از اینکه نتوانستیم از این تاخیر جلوگیری کنیم هم در تیم وجود دارد. کاش این زمان موردنیاز را زودتر پیش‌بینی می‌کردیم، اما بزرگی و وسعت این بازی به حدی است که گویا این اتفاق اجتناب ناپذیر بود. به هر حال ما از ناامید کردن طرفداران خود متنفریم و به خاطر این اتفاق عذرخواهی می‌کنیم.

ما امیدواریم که شما درک کرده باشید این زمان اضافی باعث می‌شود که بازی The Last of Us Part II دقیقا به اندازه تعهد ما نسبت به ارائه یک اثر باکیفیت، جاه طلبی ما را هم به‌خوبی نشان دهد. ما می‌دانیم که به‌خاطر این تاخیر باید چند ماه بیشتر به‌ صبر خود اضافه کنیم. ما از صبر و شکیبایی شما و همچنین حمایت‌های مستمرتان بسیار متشکر هستیم. ماه می سال زمانی است که بالاخره شما می‌توانید به الی در خلق ماجراجویی‌های جدید The Last of Us Part II بپیوندید.

به‌جز تاریخ انتشار، در جشن مخصوص سری The Last of Us که به‌دلیل شیوع بیماری مخصوص درون بازی Outbreak Day نام‌گذاری شده است و ۲۶ سپتامبر (۴ مهر) برگزار شد، جزئیات بیشتری از بازی فاش شد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها را می‌توان عدم وجود بخش چندنفره در بازی TLoU 2 دانست. اگرچه ناتی داگ اشاره کرد که تجربه آنلاین مجزایی هم برای بازی در کار خواهد بود. در اطلاعیه جدید منتشر شده اشاره‌ای به این موضوع نشده است و همچنین نمی‌دانیم که با توجه به کوتاه شدن فاصله بین انتشار بازی و کنسول نسل آینده سونی، کمپانی برنامه‌ای برای انتشار نسخه پلی‌استیش ۵ این بازی دارد یا خیر.

نظر شما در مورد تاریخ انتشار بازی The Last of Us Part II چیست؟ آیا این تاخیر می‌تواند به نفع بازی باشد و تجربه‌ای ناب به طرفداران ارائه کند؟ ارتباط این تاخیر با کنسول نسل آینده سونی چیست و آیا ناتی داگ برنامه‌ای خاصی برای این منظور دارد؟ نظرات خود را با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: