بلیزکان ۲۰۱۹ – بلیزارد: تاریخ عرضه بازی Overwatch 2 هنوز مشخص نیست

توسط سید مسعود کاظمی در ۱۳ آبان ۱۳۹۸ , ۲۲:۰۰

کارگردان بازی Overwatch 2 طی مصاحبه‌ای در پنل این بازی در بلیزکان ۲۰۱۹، اعلام کرد که تاریخ عرضه بازی Overwatch 2 هنوز مشخص نیست. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، با دنیای‌بازی همراه باشید.

یکی از جذاب‌ترین بخش‌های بلیزکان ۲۰۱۹ معرفی بازی Overwatch 2 و منتشر شدن اطلاعات جدید در مورد این بازی بود. سازندگان بازی اعلام کردند که درکنار بهبود یافتن ماموریت‌های داستانی، قدرت‌های قهرمانان بازی و ماموریت‌های قهرمانان؛ بازیکنان قادر خواهند بود تا تمامی اشیای تزئینیِ که در بازی Overwatch به‌دست آورده‌اند را نسخه دوم این مجموعه نیز در اختیار داشته باشند.

اما هنگامیکه از سازندگان در مورد تاریخ عرضه این بازی سوال شد، سازندگان بازی اعلام کردند که تاریخ عرضه این بازی هنوز مشخص نیست.

کارگردان بازی Overwatch 2، یعنی Jeff Kaplan در خصوص تاریخ انتشار این بازی چنین گفت:

من نمی‌دانم. هیچ نظری در این مورد ندارم. بگذارید بازی را عالی بسازیم، این چیزی هست که ما بیشترین اهمیت را به آن می‌دهیم. هنوز تاریخ مشخصی در خصوص عرضه این بازی در ذهنمان نیست.

در ادامه آقای «کپلان» اضافه کرد که برای تمرکز بیشتر روی تولید بازی، به سکوت خبری خواهند رفت.

می‌دانم که این جواب مضحکی است، و من از عمق وجودم معذرت می‌خواهم، و این جز اطلاعات فوق‌مخفی بازی نیست که بخوهیم از شما پنهان کنیم. ما واقعا نمی‌دانم بازی قرار است کی عرضه شود. چیزی که در «بلیزارد» برای ما در تمامی بازی‌های‌مان مهم است، فوق‌العاده بودن بازی است و اینکه تمامی بازیکنان (تسترها) بگویند «بله، این بازی آماده‌ست و حالا زمان عرضه‌ست.» من از تاریخ عرضه بازی چیزی نمی‌دانم، ولی این بازی قرار نیست امسال عرضه شود. احساس می‌کنم قرار است درباره بازی Overwatch 2 در بلیزکان بعدی نیز صحبت کنیم. اگه این به شما کمک می‌کند.

همچنین کارگردان این بازی اعلام کرد که توقع نداشته باشید که این بازی همانند نسخه اول هنگام عرضه شامل ۲۱ قهرمان جدید باشد، اما قرار است چند شخصیت جدید به این بازی اضافه شود.

بازی Overwatch 2 قرار است برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ و پلتفرم‌رایانه‌های شخصی منتشر شود. از آنجایی که سال آینده قرار است کنسول‌های نسل نهم نیز روانه بازار شوند، پس به احتمال فراوان این بازی برای کنسول‌های نسل نهمی نیز عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: