بازی-Overwatch-2-برای-نینتندو-سوئیچ

بلیزکان ۲۰۱۹: انتشار بازی Overwatch 2 برای نینتندو سوئیچ تائید شد

توسط بهنام میرزائی در ۱۲ آبان ۱۳۹۸ , ۱۶:۱۶

بازی Overwatch 2 برای نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد و در جریان مراسم بلیزکان ۲۰۱۹ اطلاعات بیشتری در مورد حالت‌های جدید این بازی ارائه شد. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، چندی پیش بازی Overwatch 2 به‌صورت رسمی در بلیزکان ۲۰۱۹ معرفی شد و تصاویری جدیدی از بازی هم در طی پنل بلیزارد در اختیار طرفداران قرار گرفت. حال این مشخص شده است که این بازی شوتر اول شخص مبتنی بر تیم بلیزارد در کنار پلتفرم‌هایی همچون پلی‌استیشن ۵، ایکس باکس وان و کامپیوتر، برای نینتندو سوئیچ هم عرضه خواهد شد. تاکنون تاریخ انتشاری برای این بازی ارائه نشده است.

در بازی Overwatch 2 بازیکن به محتوای هر دو بخش PvP و PvE دسترسی خواهد داشت. بازیکنان حرفه‌ای این بازی حالتی به نام Push در بخش چندنفره بازی خواهند داشت که برای فرستادن یک ربات درون نقشه تیم حریف کاربرد دارد. جف کاپلان در مورد این حالت جدید این‌طور توضیح داد که این یک بخش رقابتی مرکز است و قرار است که در بخش Quick Play و Competitive قابل دسترس باشد و همچنین در لیگ اورواچ هم حضور خواهد داشت.

سازندگان برای اطمینان از اینکه کسی این بخش را از دست ندهد، امکان وارد شدن دیگر بازیکنان به بخش چندنفره را فراهم کرده است. کاپلان اضافه کرد:

بازیکنان فعلی اورواچ می‌توانند در کنار بازیکنان Overwatch 2 در بخش چندنفره PvP به نبرد بپردازند. همچنین امکان دسترسی به نقشه‌ها و قهرمانان اورواچ ۲ برای این بازیکنان فراهم شده است.

وبسایت اورواچ ۲ هم این مطلب را منتشر کرده است:

دستاروردها و مجموعه آیتم‌های لوت شما به Overwwatch 2 منتقل خواهند شد و بدین ترتیب شما می‌توانید اسکین‌ها، آیکون‌های بازیکنان، اسپری‌ها،آیتم‌های حسی و دیگر موارد را همچنان از بازی اول حفظ کنید.

تغییر عمده‌ای که بین نسخه اول و دوم بازی اورواچ دیده می‌شود، مربوط به بخش PvE است. بازی Overwatch 2 شامل بخش داستانی PvE و حالت‌های قهرمان‌های بازی خواهد بود. در بخش داستانی می‌توانید همراه با تیم از پیش تعیین شده‌ای از قهرمان‌ها در ماموریت‌ها شرکت و بخش روایی اورواچ را دنبال کنید. به‌همین ترتیب، بخش Hero Mode شامل ماموریت‌های هدف‌دار است و به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که با دوستان خود مدام آن‌ها را تکرار کنید تا کاراکترهای خود را لول‌آپ کرده و توانایی‌های جدید آن‌ها را باز کنید.

نظر شما در مورد نسخه کامپیوتر بازی Overwatch 2 چیست؟ آیا برای تجربه آن هیجان زده هستید؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: