تصاویر-جدید-بازی-Overwatch-2

بلیزکان ۲۰۱۹: تصاویر جدید بازی Overwatch 2 منتشر شد

توسط سید مسعود کاظمی در ۱۲ آبان ۱۳۹۸ , ۱۲:۵۲

تصاویر جدید بازی Overwatch 2 در جریان مراسم بلیزکان ۲۰۱۹ منتشر شدند که حد انتظارات مان از این بازی را به‌خوبی نشان می‌دهد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، با دنیای‌بازی همراه باشید.

درکنار تریلرهای سینماتیک بازی اورواچ ۲ که نبرد شخصیت‌های «وینستون»، «تریسر» و Null Sector را نشان می‌دهد. گیم‌پلی جذابی از بخش گروهی چهارنفره بازی همه ارائه شد، حال در ادامه تصاویر جدید بازی Overwatch 2 هم از راه رسیده‌اند که اطلاعات بیشتری از ساخته جدید بلیزارد به ما می‌دهند.

درکنار ارتقا قابلیت‌ها و شکل ظاهری شخصیت‌های قدیمی این بازی، یک شخصیت جدید با نام Sojourn نیز به بازی اضافه شده است؛ که می‌توانید در تصاویر مشاهده کنید. گفتنی است که برای مشاهده تمام تصاویر منتشر شده، می‌توانید به منبع خبر مراجعه کنید.

با وجودیکه فاصله عرضه بین بازی Overwatch 2 و نسخه اول آن کمتر از فاصله عرضه بین بازی Diablo III و Diablo 4 است؛ اما تغییرات نسبتا زیادی شامل حالا این بازی شده است؛ منجمله اضافه شدن بخش PvE در بازی. جالب اینجاست که کاپلان از هر دو بازی Overwatch به‌عنوان آثار اشتراکی یاد کرد و قرار است که شخصیت‌ها و نقشه‌های اولین بازی طی یک ارتقا برای Overwatch 2 ارائه شوند.

آقای J. Allan Brack، رئیس استودیو Blizzard Entertainment در مورد بازی Overwatch 2 چنین ابراز نظر کرد:

بازی Overwatch 2‌، یک بازی گروهی با روایت‌داستانی متفاوت است؛ دقیقا همان چیزی که طرفداران از نسخه اصلی توقع داشتن. ما منتظر هستیم تا فصل جدید این داستان حماسی را روایت کنیم؛ و هیجان‌زده هستیم تا یک تجربه متفات از بازی گروهی درکنار شخصی‌سازی‌ قهرمانان را به بازیکنان ارائه کنیم.

گفتنی است که هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای این بازی ارائه نشده است و دنیای بازی در ادامه اطلاعات بیشتری از این بازی در اختیارتان خواهد گذاشت. نظر شما در مورد تصاویر بازی Overwatch 2 چیست و چه انتظاراتی می‌توان از نسخه جدید این بازی محبوب داشت. نظرات خود را در کامنت‌ها با ما در میان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: