قهرمان-جدید-بازی-Overwatch-2

بلیزکان ۲۰۱۹: قهرمان جدید بازی Overwatch 2 معرفی شد

توسط بهنام میرزائی در ۱۱ آبان ۱۳۹۸ , ۲۱:۱۳

قهرمان جدید بازی Overwatch 2 در جریان افتتاحیه مراسم بلیزکان ۲۰۱۹ معرفی شد و جف کاپلان به صحبت در مورد اطلاعات بیشتری از بازی پرداخت. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، در جریان افتتاحیه مراسم بلیزکان ۲۰۱۹، جف کاپلان کارگردان مجموعه اورواچ برای معرفی Overwatch 2 روی صحنه آمد و اطلاعات بیشتری از بازی را به اشتراک گذاشت. این دنباله شامل تغییرات جدید و حالت‌های متنوعی در بخش PvE خواهد بود. همچنین طی این اطلاعات مشخص شد که بازیکنان اولین نسخه از بازی می‌توانند در بخش رقابتی PvP با یکدیگر رقابت کنند. یکی از بزرگ‌ترین معرفی‌های مربوط به بازی که البته برای مدت کمی در پس‌زمینه پنل هم مشاهده شد، قهرجان جدید بازی با نام Sojourn بود.

کاپلان اضافه کرد که در طول بلیزکان ۲۰۱۹ تیم اطلاعات دیگری از این شخصیت ارائه نخواهد کرد، اما ما می‌توانیم اطلاعات خوبی را از لباس وی کشف کنیم. این شخصیت درواقع کاپیتان سازمان اورواچ بود که در کنار سربازانی همچون Soldier 76، تریسر، وینستون و بقیه کار می‌کند. این شخصیت در انیمیشن کوتاه این مجموعه با نام Recall هم حضور داشته است و در داستان اصلی آنا دیده می‌شود. Sojourn پیشرفت‌های سایبرنتیک داشته است و با اینکه درحال حاضر اطلاعاتی از توانایی‌های وی نداریم، اما تقویت‌ کننده‌های بدن وی احتمالا در توانایی‌های رزمی وی نقش خواهد داشت. او اولین قهرمان کانادایی مجموعه محسوب می‌شود و احتمالا نقشه جدیدی با محوریت تورنتو در بازی خواهیم داشت.

نظر شما در مورد قهرمان جدید بازی Overwatch 2 چیست؟ نظر خود را در مورد توانایی‌های احتمالی وی با ما در میان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: