بازی-Overwatch-2

بلیزکان ۲۰۱۹: تماشا کنید- بازی Overwatch 2 رسما معرفی شد

توسط بهنام میرزائی در ۱۱ آبان ۱۳۹۸ , ۰۱:۰۳

بازی Overwatch 2 طی افتتاحیه مراسم بلیزکان ۲۰۱۹ و با انتشار دو تریلر به‌صورت رسمی معرفی شد و اطلاعات خوبی از آن به اشتراک گذاشته شد. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، یکی از بدترین رازهایی که بالاخره در افتتاحیه نمایشگاه بلیزکان ۲۰۱۹ اعلام شد، ارائه دنباله‌ای برای عنوان بلاک باستر و شوتر اول شخص اووراچ (Overwatch) بود. در طی افتتاحیه مراسم موردانتظار بلیزکان ۲۰۱۹ (BlizzCon ۲۰۱۹، استودیو بلیزارد سرانجام جزئیات مربوط به دنباله‌ این بازی که سرانجام Overwatch 2 نامیده می‌شود را ارائه کرد. همانطور که پیش از این هم شایعه شده بود، این دنباله به‌وضوح شامل برخی از حالت‌ها و المان‌های PVE خواهد بود.

در ابتدای مراسم جف کاپلان پس از شوخی‌های ابتدای کار، ویدیوی سینماتیک و دراماتیکی از از بازی نشان می‌دهد که شامل شخصیت‌های وینستون، تریسر و Null Sector در حال نبردی در پاریس بودند. پس از این نمایش جذاب، کاپلان روی صحنه آمد و یک گیم‌پلی از بازی که شمل مراحل کوآپ چهارنفره قهرمانان بازی بودند به نمایش گذاشت. در این نمایش دیدیم که بازیکنان می‌تانند قهرمانان خودشان را ارتقا دهند و توانایی‌هایشان را سفارشی سازی کنند. بخش PvP بازی شامل حالت گیم‌پلی جدیدی به نام Push است که در سالن‌های بلیزکان ۲۰۱۹ در ونکوور به‌نمایش درمی‌آیند. در ادامه تریلر سینماتیک بازی را می‌توانید مشاهده کنید:

دانلود از آپارات

همچنین طبق آخرین اخبار بلیزکان ۲۰۱۹ این آخر هفته طرفداران می‌توانند مراحل PvE بازی را در ریودوژانیرو تجربه کنند. در پنل بعدی این نمایشگاه اطلاعات جدیدی از جزئیات موتور گرافیکی بازی هم ارائه خواهد شد؛ گفتنی است که ۳۱ قهرمان بازی ارتقا یافته‌اند و ظاهرشان ارتقا یافته است. علاوه بر شخصیت‌های کلاسیک بازی، قهرمان جدیدی به نام Sojourn هم به بازی اضافه شده است که البته آقای کاپلان از ارائه جزئیات بیشتر در مورد آن خودداری کرد. باتوجه به تریلر سینماتیک بازی، به‌نظر می‌رسد که اچو از فیلم کوتاه McCree هم یکی از قهرمان قابل بازی این دنباله خواهد بود.

جالب اینجاست که کاپلان از هر دو بازی Overwatch به‌عنوان آثار اشتراکی یاد کرد و قرار است که شخصیت‌ها و نقشه‌های اولین بازی طی یک ارتقا برای Overwatch 2 ارائه شوند. گزینه‌های سفارشی این المان‌ها هم مشابه نسخه قبلی در این دنباله‌ها امکان پذیر خواهد بود.

معرفی بازی Overwatch 2 در یک زمان حساس برای توسعه‌دهنده و ناشر بازی اتفاق افتاده است، چرا که اولین نسخه از این بازی اخیرا برای نینتندو سوئیچ پورت شد و هجمه‌های بسیاری را علیه بلیزارد ایجاد کرد که البته به‌خاطر موضع گیری این استودیو در قبال اعتراضات هنگ کنگ هم تاثیراتش را در افتتاحیه مراسم امسال می‌دیدیم. تریلر گیم‌پلی بازی را در ادامه می‌بینید:

دانلود از آپارات

گفتنی است که در طی این معرفی پلتفرم‌های هدف و تاریخ انتشار بازی اعلام نشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: