بازی‌-های-چندنفره-یوبی-سافت

بازی‌ های چند‌نفره یوبی‌ سافت میزبان حالت کراس‌پلی خواهد شد

توسط میلاد شجری در ۱۱ آبان ۱۳۹۸ , ۰۹:۰۰

گزارشی جدید حاکی از این دارد که با گذشت زمان، ویژگی کراس‌پلی به بازی‌ های چند‌نفره یوبی‌ سافت اضافه خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، همراه دنیای بازی باشید.

کراس‌پلی دیگر به امری عادی در بازی‌های چندنفره و آنلاین تبدیل شده و حتی شرکت سونی که مدت‌ها جلوی آن مقاومت می‌کرد، سرنجام از اضافه شدن این ویژگی به پلتفرم پلی‌استیشن خبر داد. در حال حاضر بازی‌های بزرگ و پرطرفداری چون فورتنایت و Call of Duty: Modern Warfare از این ویژگی پشتیبانی می‌کنند و بازیکنان پلتفرم‌های مختلف به راحتی قابل به انجام بازی در کنار یکدیگر هستند. بدون شک در آینده نیز بازی‌های بیشتری به این لیست اضافه خواهد شد از جمله بازی‌های شرکت یوبی‌سافت.

طبق جدیدترین اخبار بازی، در جریان کنفرانس گزارش مالی سه ماهه دوم از سال مالی جاری شرکت یوبی‌سافت که با حضور سرمابه‌گزاران و خبرنگاران برگزار شد، مدیرعامل شرکت فرانسوی یعنی «ایو گیلموت» (Yves Guillemot) درباره آوردن ویژگی کراس‌پلی به بازی‌های PvP یوبی‌سافت صحبت کرد. گیلموت گفت:

هدف ما (شرکت یوبی‌سافت) این است که با گذشت زمان، ویژگی کراس‌پلی را به تمام بازی‌های PvP خود اضافه کنیم.

آشکار‌ترین کاندید این لیست را می‌توان بازی بسیار محبوب و موفق Rainbow Six Siege دانست. در این بین، For Honor دیگر بازی شرکت یوبی‌سافت است که تمرکز ویژه‌ای روی PvP دارد. بازی‌های دیگری چون Ghost Recon Wildlands، Ghost Recon Breakpoint، The Division 2، The Crew 2 و غیره نیز دارای بخش‌های PvP هستند که می‌توانند از وجود کراس‌پلی بهره ببرند.

در پایان نظر شما درباره اضافه شدن ویژگی کراس‌پلی به بازی‌ های چند‌نفره یوبی‌ سافت چیست؟ نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: