برنامه‌های نویسندگان Game of Thrones برای Star Wars

جزئیاتی از برنامه‌های بنیاف و وایس برای فیلم جدید Star Wars منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۱۰ آبان ۱۳۹۸ , ۱۱:۰۰

وبسایت ورایتی در گزارشی، جزئیاتی از برنامه‌های بنیاف و وایس برای فیلم جدید Star Wars فاش کرده است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

هفته گذشته بود که باخبر شدیم دیوید بنیاف و دی‌. بی. وایس از ساخت سه‌گانه جدید از فیلم‌های «جنگ ستارگان» (Star Wars) کناره‌گیری کردند. این دو نویسنده حدود دو سال پیش برای ساخت این فیلم‌ها با شرکت لوکاس فیلم قرارداد امضا کرده بودند. در این بین اما بسیاری از طرفداران کمی کنجکاو شدند که موضوع سه‌گانه جدید چه می‌توانست باشد. وبسایت ورایتی به دنبال همین موضوع در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، گزارشی منتشر کرده که جزییات بیشتری از برنامه‌های نویسندگان Game of Thrones برای فیلم جدید Star Wars در اختیار علاقه‌مندان می‌گذارد.

گزارش جدید ورایتی فاش می‌کند که بنیاف و وایس دنبال به تصویر کشیدن تاریخچه جدای‌ها (Jedi) بودند. آن‌ها در داستانی جدا از دنیای Skywalker Saga، قصد داشتند تا نحوه به وجود آمدن Jedi Order را در فیلم‌هایشان سیر کنند. این ایده اما رفته رفته با آنچه اعضای اجرایی شرکت لوکاس فیلم، از جمله کیتلین کندی، انتظار داشتند فاصله گرفت. از طرفی دیگر نویسندگان سریال گیم آو ترونز یک قرارداد به ارزش ۲۵۰ میلیون دلار با نتفلیکس جهت تولید محتوا برای این سرویس استریم امضا کردند. ظاهرا نتفلیکس نمی‌خواست تا پایان کار بنیاف و وایس روی Star Wars‌های جدید صبر کند که همین امر موجب شد تا لوکاس فیلم مذاکره با نویسندگان دیگری را شروع کند و در نهایت، این دو از پروژه کناره‌گیری کردند.

این اولین‌باری نیست که خبری درباره جدایی فیلم‌سازان از پروژه‌های جنگ ستارگان به دلیل اختلاف ایده با شرکت لوکاس فیلم منتشر می‌شود. این شرکت پیش از این فیلم‌‌سازانی چون جاش ترنک، کالین ترورو، فیل لرد و کریس میلر را برای فیلم‌های مختلف استخدام کرده که در نهایت همگی از پروژه‌های خود کناره‌گیری کردند.

در پایان نظر شما درباره ایده ساخت فیلم‌ جدید Star Wars با محوریت تاریخچه شکل‌گیری جدای توسط دیوید بنیاف و دی‌. بی. وایس چیست؟ آیا لوکاس فیلم باید نویسندگان دیگری برای ادامه ساخت این پروژه‌ استخدام کند؟ نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: