بازی‌های رایگان مشترکین گلد ایکس‌باکس لایو

بازی های رایگان مشترکین گلد ایکس‌ باکس لایو در ماه نوامبر مشخص شدند

توسط میلاد شجری در ۱۰ آبان ۱۳۹۸ , ۰۹:۰۰

شرکت مایکروسافت از لیست بازی های رایگان مشترکین گلد ایکس‌ باکس لایو در ماه نوامبر ۲۰۱۹ میلادی رونمایی کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، همراه دنیای بازی باشید.

ماه نوامبر ۲۰۱۹ میلادی از راه رسیده است و بعد از معرفی بازی‌های رایگان مشترکین پلی‌استیشن پلاس در این ماه، حال نوبت به کاربران ایکس‌باکس می‌رسد. شرکت مایکروسافت در جدیدترین اخبار بازی، از لیست بازی‌ های رایگان ماه نوامبر مشترکین گلد ایکس‌ باکس لایو رونمایی کرد. عناوین رایگان این ماه شامل دو بازی از کنسول ایکس‌باکس وان، یک بازی از ایکس‌باکس ۳۶۰ و یک بازی از ایکس‌باکس اورجینال می‌شوند.

اول از کنسول ایکس‌باکس شروع می‌کنیم که بازی Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter را دریافت می‌کند. این بازی که در سال ۲۰۱۶ میلادی منتشر شد، یک اثر ماجراجویی است که شما را در قالب کارآگاه معروف، شرلوک هوملز قرار می‌دهد تا در کنار دختر خوانده خود به حل پنج پرونده بپردازید. بازی The Devil’s Daughter در تمام ماه نوامبر برای مشترکین گلد سرویس Xbox Live رایگان است. با رسیدن ۲۵ آبان‌ماه (۱۶ نوامبر)، بازی The Final Station نیز برای Xbox One رایگان می‌شود و کاربران تا تاریخ ۲۴ آذر‌ماه (۱۵ دسامبر) فرصت تجربه آن را خواهند داشت.

در ادامه اما به مهم‌ترین بازی لیست یعنی Star Wars: Jedi Starfighter می‌رسیم که در سال ۲۰۰۲ میلادی برای کنسول ایکس‌باکس اوجینال در دسترس قرار گرفت. بازی Starfighter از امروز تا تاریخ ۲۴ آبان‌ماه (۱۵ نوامبر) رایگان خواهد بود و کاربران گلد سرویس ایکس‌باکس لایو می‌توانند نسبت به دریافت و تجربه آن روی ایکس‌باکس ۳۶۰ خود اقدام کنند. آخرین بازی رایگان لیست، یک عنوان در سبک مسابقات کارتینگ به نام Joy Ride Turbo است که اولین‌بار در سال ۲۰۱۲ میلادی برای Xbox 360 عرضه شد. این بازی نیز از تاریخ ۲۵ آبان تا ۹ آذر (۱۶ تا ۳۰ نوامبر) برای کنسول نسل هفتمی مایکروسافت رایگان خواهد بود.

هر دو بازی‌های Star Wars: Jedi Starfighter و Joy Ride Turbo به لطف سرویس Backwards Compatibility روی کنسول ایکس‌باکس وان نیز قابل دریافت و اجرا خواهند بود. لازم به یادآوری است که کاربران ایکس‌باکس همچنان فرصت دارند تا تاریخ ۲۴ آبان (۱۵ نوامبر)، بازی Friday the 13th: The Game که ماه گذشته برای مشترکین گلد ایکس‌باکس لایو رایگان شد را دریافت نمایند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: