سرویس-PlayStation-Vue

سرویس PlayStation Vue در چند ماه آینده تعطیل خواهد شد

توسط بهنام میرزائی در ۹ آبان ۱۳۹۸ , ۱۹:۲۰

سرویس PlayStation Vue به‌زودی به پایان خود خواهد رسید و سونی برنامه‌ای برای انتقال آن به نسل بعد ندارد. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، به‌نظر می‌رسد که سرویس PlayStation Vue کمپانی سونی جایی در کنسول نسل بعد یعنی پلی‌استیشن ۵ نخواهد داشت. پس از اینکه شایعات زیادی در این رابطه در طی این هفته شنیده می‌شد، سونی امروز به‌صورت رسمی اعلام کرد که سرویس استریم تلویزیونی این شرکت یعنی PlayStation Vue در طی چند ماه آینده تعطیل خواهد شد. آن‌ها تاریخ دقیق ۱۰ بهمن را برای این خاموشی اعلام کرده‌اند. آقای جان کدرا در این رابطه اعلام کرد:

متاسفانه، صنعت پویا و رقابتی تلویزیون پولی با محتوای گران‌قیمت و قردادهای شبکه‌ای، بسیار کندتر از آن‌چیزی که ما انتظار داشتیم در حال تغییر است. به‌همین خاطر ما تصمیم گرفتیم که روی تجارت اصلی خودمان یعنی بازی متمرکز شویم.

PlayStation Vue چهارسال پیش به‌منظور جایگزینی سرویس‌های فعلی کابلی و بسته‌های اشتراک ماهواره‌ای شروع به‌کار کرده بود. اما ظاهرا تلاش سونی برای کسب درآمد از این طریق مثمر ثمر نبوده است و دیگر کمپانی چندان روی Vue حساب نمی‌کند.

حال کاربران زیادی که از این سرویس استفاده می‌کردند باید به دنبال جایگزین مناسب باشند. زیرساخت سرویس PlayStation Vue به عقیده کاربرانش برای مشاهده برنامه‌های تلویزیونی و مسابقات ورزشی مناسب بود و با این حال باید با این حقیقت که سرویس به‌زودی به پایان راه خود خواهد رسید، کنار بیایند. تعطیلی این سرویس علاقه‌مندان را به یاد پلی‌استیشن ویتا می‌اندازد و احتمال زیاد هیچ‌گاه دیگر شاهد یک کنسول دستی از جانب این کمپانی نخواهیم بود. خوشبختانه نسل بعد به‌زودی از راه می‌رسد و کنسول موردانتظار پلی‌استیشن ۵ قرار است که در تعطیلات ۲۰۲۰ عرضه شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: