نام پیش‌درآمد سریال «بازی تاج و تخت» House of the Dragon خواهد بود

توسط سید مسعود کاظمی در ۹ آبان ۱۳۹۸ , ۲۰:۲۴

شبکه HBO دستور ساخت پیش‌درآمدی بر اساس کتاب «آتش و خون» اثر جورج آر. آر. مارترین، تحت نام House of the Dragon را داده است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، با دنیای‌بازی همراه باشید.

بعد از لغو شدن پیش‌درآمد «بلادمون» از مجموعه «بازی تاج و تخت»، شبکه HBO دستور ساخت پیش‌درآمدی دیگر تحت نام House of the Dragon را داد. این پیش‌درآمد روایت‌گر داستان خاندان «تارگریان»، ۳۰۰ قبل از حوادثِ مجموعهِ «بازی تاج و تخت» است. «میگل سپاچنیک» که قبلا وظیفه کارگردانی تعدادی قسمت‌های مجموعه «بازی تاج و تخت» را داشته است، قرار است قسمت پیلوت یا آغازین این پیش‌درآمد را کارگردانی کند.

این پیش‌درآمد قرار است یک مجموعه ۱۰ قسمتی باشد. جورج آر. آر. مارتین درکنار Ryan Condal سازندگان این مجموعه هستند. «سپاچنیک» و Ryan Condal درکنار شورانر بودن این مجموعه، به همراه Vince Geradis وظیفه تهیه‌کنندگی این مجموعه را نیز برعهده دارند.

این مجموعه اولین همکاری «سپاچنیک» با HBO به صفت تهیه‌کننده و شورانر خواهد بود. «سپاچنیک» قبلا ۶ قسمت از مجموعه «بازی تاج و تخت» منجمله قسمت‌های «هاردهوم»، «نبرد حرامزاده‌ها» و «بادهای زمستان» را کارگردانی کرده است.

مدیر برنامه‌ریزی HBO، یعنی Casey Bloys در رابطه با این پیش‌درآمد چنین می‌گوید:

دنیای «بازی تاج و تخت» از لحاظ داستان‌گویی بسیار غنی است. در این پیش‌درآمد قصد داریم تا ریشه‌های خاندان «تارگریان» را به کمک «جورج»، «میگل» و «رایان»؛ کاوش کنیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: