بازی-Battlefield-6

بازی Battlefield 6 تا قبل از سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه نمی‌شود

توسط میلاد شجری در ۹ آبان ۱۳۹۸ , ۱۱:۰۰

شرکت الکترونیک آرتز در جریان گزارش مالی سه ماهه دوم سال مالی جاری مشخص کرد که بازی Battlefield 6 در بهترین حالت، بعد از رسیدن سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، همراه دنیای بازی باشید.

شرکت الکترونیک آرتز (EA) به تازگی گزارش مالی مربوط به سه ماهه دوم از سال مالی ۲۰۲۰ میلادی را منتشر کرده است که جزییات جدیدی از عملکرد IP‌های این شرکت به لحاظ فروش و تعداد بازیکن در اختیار می‌گذارد. اعضای رده بالای الکترونیک آرتز در یک کنفرانس مطبوعاتی با حضور سرمایه گزاران و خبرنگاران، علاوه بر صحبت درباره موفقیت بالای عنواین ورزشی و سرویس‌های شرکت، از برنامه خود برای کار روی ریمستر‌های بیشتر و حتی چند IP جدید خبر دادند. در بخشی از کنفرانس همچنین صحبت‌هایی از نسخه بعدی بازی بتلفیلد به میان آمد.

طبق جدیدترین اخبار بازی، بازی Battlefield 6 در سال مالی ۲۰۲۲ میلادی عرضه خواهد شد. بلیک یورگنسن، مدیرعامل شرکت الکترونیک آرتز علت این امر را نوآوری‌های جدید که با رسیدن پلتفرم‌های نسل بعدی میسر خواهند شد و همچنین جامعه جدیدی از بازیکنان دانست که با کنسول‌های جدید از راه خواهند رسید. سال مالی ۲۰۲۲ از تاریخ اول آوریل ۲۰۲۱ (۱۲ فروردین ۱۴۰۰) شروع خواهد شد و تا تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۲۲ (۱۱ فروردین ۱۴۰۱) ادامه خواهد یافت.

با وجود اینکه تا عرضه بازی Battlefield 6 حدود دو سالی فاصله است اما شرکت الکترونیک آرتز قول داده تا دست از پشتیبانی از بازی Battlefield V نکشد. در جریان این کنفرانس، یورگنسن اذعان کرد که سری بتفیلد و جامعه بازیکنان آن بخش اعظمی از تمرکز شرکت را به خود اختصاص داده‌اند و در ادامه قول داد که محتویات و حالت‌های بیشتری در سال مالی ۲۰۲۱ میلادی برای بازیکنان Battlefield V در دسترس قرار خواهد گرفت. این موضوع در حالی بیان می‌شود فروش این نسخه کمتر از حد انتظار بوده و الکترونیک آرتز برای ادامه پشتیبانی بازی مصمم نبود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: