حضور مجری برنامه تلویزیونی Conan در بازی Death Stranding

توسط سید مسعود کاظمی در ۶ آبان ۱۳۹۸ , ۱۷:۱۷

سلبریتی دیگری که حضورش در بازی Death Stranding تایید شد، Conan O’Brien، مجری برنامه تلویزیونی Conan است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، با دنیای‌بازی همراه باشید.

هیدئو کوجیما، کارگردان بازی Death Stranding طی یک توئیت حضور Conan O’Brien را در این بازی تایید کرد. این شخصیت معروف همانند جیف کیلی، به شکل هولوگرامی در بازی حضور دارد؛ که بر سر O’Brien یک سمور مخملی نیز دیده می‌شود. در واقع این سمور یک نوع تحفه به شخصیت اصلی بازی است؛ که توسط آن شخصیت Norman Reedus می‌تواند همانند یک سمور شنا کند.

حداقل این سمور یک کاربردی در بازی دارد و صرفا حالت تزئینی ندارد. پس اگر قصد دارید در این بازی نسبتا عجیب، یک کاوش و ماجراجویی آبی نیز داشته باشید؛ شخصیت O’Brien در بازی یادتان نرود.

در ببخشی  از تاک‌شو O’Brien، این مجری آمریکایی سری به دفتر Kojima Productions زد، و نگاهی به کلکسیون اسباب‌ بازی‌های کوجیما انداخت؛ و بعد از دیدن Baby برای اولین بار، از کوجیما پرسید: “مشکلت چیه؟” . در ادامه چهره Conan برای حضور در بازی اسکن شد.

کوجیما درباره اینکه کی بازیکنان، Conan O’Brien را در بازی ملاقات خواهند کرد، چیزی نگفته است. پس برای فهمیدن این موضوع باید تا ۸ نوامبر ( ۱۷ آبان ماه، سال ۱۳۹۸) صبر کرد.

در یوتیوب تماشا کنید

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: