Call of Duty

Call of Duty: Modern Warfare به ۶۱ گیگابایت فضا روی PS4 احتیاج دارد

توسط میلاد شجری در ۲۵ مهر ۱۳۹۸ , ۱۴:۰۰

به تازگی مشخص شده که بازی Call of Duty: Modern Warfare تقریبا به ۶۱ گیگابایت فضای خالی روی پلی‌استیشن ۴ برای اجرا نیاز دارد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، همراه دنیای بازی باشید.

چندی پیش بود که سیستم موردنیاز جهت اجرای بازی Call of Duty: Modern Warfare روی رایانه‌های شخصی منتشر و مشخص شد که بازی به طرز غیرمنتظره‌ای به ۱۷۵ گیگابایت فضای خالی جهت اجرا نیاز دارد. اندکی بعد اما استودیو «اینفینیتی وارد» (Infinity Ward) توضیح داد که این میزان با در نظر گرفتن آپدیت‌ها و محتویات پس از انتشار اعلام شده و لزوما بازتابی از اندازه واقعی بازی اصلی نیست. حال در جدیدترین اخبار بازی، صفحه بازی Modern Warfare در فروشگاه پلی‌استیشن بروزرسانی شده که مشخص می‌کند کاربران کنسول به فضایی معادل ۶۰.۸۶ گیگابایت برای اجرای بازی احتیاج خواهند داشت.

پیرامون نسخه جدید از سری Call of Duty شایعات زیادی درباره وجود لوت باکس‌ها یا Supply Drop‌ها به تازگی مطرح شده که به دنبال همین موضوع یکی از اعضای استودیو Infinity Ward با انتشار متنی واکنش نشان داده و اعلام کرد که هیچ خبری از اینگونه موارد در بازی Modern Warfare نخواهد بود و تمامی بازیکنان با انجام و پیشرفت در بازی می‌توانند به آیتم‌ها و سلاح‌های جدید دسترسی پیدا کنند. صحت این موضوع تنها با عرضه بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ سوم آبان‌ماه امسال (۲۵ اکتبر ۲۰۱۹) روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی مشخص خواهد شد.

دیدگاه
۳ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

3 Replies to “Call of Duty: Modern Warfare به ۶۱ گیگابایت فضا روی PS4 احتیاج دارد”

  1. Mks23 گفت:

    حجم مناسبی راضی کننده است

    ۰ ۰
  2. amin73 گفت:

    چه حجم خوبی

    ۰ ۰