بازی-Call-of-Duty-Mobile

احتمال دارد بازی Call Of Duty: Mobile در آینده از کنترلر پشتیبانی کند

توسط بهنام میرزائی در ۲۵ مهر ۱۳۹۸ , ۱۴:۵۶

بعد از حذف غیرمنتظره قابلیت پشتیبانی از کنترلر بازی Call of Duty: Mobile اکتیویژن اعلام کرد که به‌احتمال زیاد به ویژگی در آینده به بازی اضافه خواهد شد. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، بازی Call of Duty: Mobile از هر لحاظ بازی بزرگی است و هرچیزی غیر از این از نظر طرفداران غیر قابل قبول به‌نظر می‌رسید. بازی در تلاش برای دربرگرفتن تمام فاکتورهای اصلی سری COD آن‌هم در یک پکیج، توانست در کمتر از یک هفته به میزان ۱۰۰ میلیون بار دانلود برسد و درآمد بالایی را نصیب سازندگانش کند. با این‌حال با یک شاهکار هم روبرو نیستیم و ناامیدی‌هایی در برخی از بخش‌های آن دیده می‌شود. بازی همراه با پشتیبانی از کنترلر عرضه شد اما درست یک روز پس از عرضه به‌طرز غیرمنتظره‌ای این قابلیت را حذف کرد. حال به‌نظر می‌رسد که استودیو اکتیویژن (Activision) در حال تست روی این ویژگی محبوب روی این بازی است.

ناشر بازی در صفحه رسمی ردیت (Reddit) خبر از بروزرسانی‌های آینده داده است و پشتیبانی از کنترلر یکی از مواردی است که به‌طور مستقیم به آن اشاره کرده‌اند. گویا سازندگان از درخواست‌های متعدد بازیکنان باخبر هستند و در حال آزمایش مجدد این قابلیت هستند تا تعادل لازم را ایجاد کنند.

ما صدای طرفداران‌مان را می‌شنویم که می‌خواهند بیشتر در مورد پشتیبانی از کنترلر بازی بدانند. ما در حال تست این ویژگی در بازی هستیم و به‌نظر می‌رسد که در آینده می‌توانیم دوباره این قابلیت را به بازی اضافه کنیم. اما قبل از آن ما باید اطمینان حاصل کنیم که این ویژگی به‌درستی و متعادل روی بازی اجرا خواهد شد. فقط باید صبر کنید.

در گذشته این استودیو بارها در مورد بازگرداندن قابلیت پشتیبانی از کنترلر آن‌هم به‌صورت جدا برای بازیکنانی که از گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنند، صحبت کرده‌ بودند، اما این اولین‌باری است که در حال این قابلیت هستند. امیدواریم به‌زودی فرصتی برای کسانی که به این کنترلرها احتیاج دارند، ایجاد شود و بتوانند آن را تجربه کنند. با این حال، هنوز هم می‌توانید بازی Call Of Duty Mobile را روی گوشی‌های موبایل اندروید و iOS خود به رایگان دریافت کنید.

دیدگاه
۴ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

4 Replies to “احتمال دارد بازی Call Of Duty: Mobile در آینده از کنترلر پشتیبانی کند”

  1. Hitsugaya گفت:

    تبلتم که زورش به این نرسید. :'(

    ۰ ۰
  2. Mks23 گفت:

    خبر خوبی اگر بشود عالی با دسته راحتر میشه بازی کرد

    ۰ ۰