Stadia

تاریخ انتشار گوگل استادیا مشخص شد

توسط میلاد شجری در ۲۴ مهر ۱۳۹۸ , ۱۸:۲۴

کمپانی گوگل سرانجام از تاریخ انتشار سرویس گوگل استادیا رونمایی کرد. برای اطلاع از آخرین اخبر بازی، همراه دنیای بازی باشید.

کمپانی گوگل سرانجام از تاریخ انتشار سرویس استریم بازی گوگل استادیا رونمایی کرد. سرویس گوگل استادیا در تاریخ ۲۸ آبان‌ماه امسال (۱۹ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) منتشر خواهد شد؛ البته نسخه‌ای که برای انتشار در این تاریخ در نظر گرفته شده، نسخه Stadia Pro است که متکی به خریداری اشتراک بوده و حدود ۱۰ دلار هزینه ماهانه آن می‌شود. گفتنی است که این نسخه فعلا فقط در ۱۴ منطقه نظیر آمریکا، کانادا، دانمارک و بریتانیا در دسترس قرار خواهد گرفت.

پلتفرم استا‌دیا به کاربران اجازه می‌دهد تا با استریم بازی‌ها روی دستگاه‌های مختلف نظیر تبلت‌ها، گوشی‌ها، تلویزیون‌ها، لپ‌تاپ‌ها و … به تجربه آن بپردازند. بنابراین دیگر نیازی به دانلود و نصب‌ بازی‌ها روی کنسول‌های سنتی و پی‌سی نمی‌شود. البته برای تجربه بازی‌ها روی حداکثر کیفیت مانند رزولوشن ۴K و نرخ فریم ۶۰، کاربران باید مجهز به اینترنتی با پنهای باند ۳۵ مگابایت بر ثانیه باشند.

در حالی که انتشار بازی‌هایی چون Darksiders: Genesis، Cyberpunk 2077، GRID و موارد دیگر برای پلتفرم گوگل استادیا تایید شده است اما با این حال، کاربران باید هرکدام را به صورت جداگانه خریداری نمایند. در این بین، هرازگاهی نیز یک یا دو بازی به صورت رایگان در دسترس قرار خواهد گرفت؛ برای مثال نسخه Founder’s Edition از Stadia Pro شامل بازی Destiny 2: The Collection و سه ماه اشتراک این سرویس می‌‌شود. در پایان گفتنی است که گوگل یک نسخه رایگان برای سرویس استادیا در نظر گرفته که سال آینده منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۳ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

3 Replies to “تاریخ انتشار گوگل استادیا مشخص شد”

  1. Mks23 گفت:

    بلاخره مشخص شد

    ۰ ۰