بازی-Modern-Warfare

بازی Call of Duty: Modern Warfare فاقد سیستم لوت باکس خواهد بود

توسط بهنام میرزائی در ۲۴ مهر ۱۳۹۸ , ۲۰:۳۹

طبق اعلام جوئل امسلی، بازی Call of Duty: Modern Warfare فاقد سیستم لوت باکس خواهد بود و آیتم‌های عملکردی و سلاح‌ها تنها با گیم‌پلی پیشرفت خواهد کرد. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، پس از اینکه یکی از یوتیوبرها شایعی را در مورد وجود سیستم پرداخت در بازی Call of Duty: Modern Warfare مطرح کرد و گفت که برای به‌دست آوردن برخی سلاح‌ها باید پول پرداخت کنید، جوئل امسلی در ردیت (Reddit) نکات مهمی را برای طرفداران روشن کرد. این شایعات وقتی مطرح شدند که گویا بتای بازی شامل اشاراتی به وجود سیستم لوت باکس در آن بود. این موضوع باعث خشم برخی از طرفداران شد، چرا که سیستم لوت باکس بازی‌های Call of Duty در گذشته تنها منحصر به آیتم‌های زینتی بود. جویل امسلی طی پستی با عنوان رویدادهای فعلی در صفحه ردیت اینطور نوشت:

همچنان شاهد این هستیم که اطلاعات نادرست و اشتباهی در مورد Call of Duty: Modern Warfare ارائه می‌شود. چیزی که الان می‌توانم بگویم این است که ما قطعا روی هیچ‌گونه سیستم لوت باکس یا پرداخت کار نمی‌کنیم. همچنین آیتم‌های عملکردی تنها با پیشرفت در گیم‌پلی باز می‌شوند. با ما همراه باشید، ما قصد داریم که اطلاعات بیش‌تری را در طی این هفته منتشر کنیم.

این دومین باری است که امسلی طی چند هفته گذشته با جامعه طرفداران ارتباط برقرار می‌کند. او قبلا هم به‌خاطر تصمیمش مبنی‌بر انحصاری‌سازی حالت Spec Ops Survival برای کاربران PS4 و درخواستش از طرفداران برای همراهی و اعتماد به تیم، مورد هجمه شدید کاربران قرار گرفته بود.

بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ ۳ آبان مصادف با ۲۵ اکتبر عرضه خواهد شد و شامل یک بخش داستانی کامل خواهد بود. همچنین بازی شامل قابلیت کراس پلی خواهد بود و بازگشت حالت Spec Ops هم تائید شده است.

دیدگاه
۵ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

5 Replies to “بازی Call of Duty: Modern Warfare فاقد سیستم لوت باکس خواهد بود”

 1. Hitsugaya گفت:

  خیلیم عالی :47:

  ۰ ۰
 2. Mks23 گفت:

  خدا را شکر :58: :58:

  ۰ ۰
 3. amin73 گفت:

  خوبه ممنون

  ۰ ۰