Edward Norton Talks about The Sequel of Hulk

ادوارد نورتون از کنسل شدن دنباله فیلم هالک می‌گوید

توسط سپهر گلمکانی در ۲۳ مهر ۱۳۹۸ , ۱۱:۰۰

«ادوارد نورتون» (Edward Norton) در مصاحبه با خبرگزاری «نیویورک تایمز» (New York Times)، از اختلافش با مارول بر سر ساخت فیلم مستقل و متفاوت «هالک» (Hulk) گفته است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

به نقل از خبرگزاری «هالیوود ریپورتر» (Hollywood Reporter)، ادوارد نورتون، بازیگر سابق فیلم مستقل هالک، افشا کرد که او خواستار ساخت فیلم اصیل و تاریک از شخصیت هالک، همانند سری فیلم‌های بتمن «کریستوفر نولان» (Christopher Nolan) بوده است.او باور دارد که مارول قصد داشته چنین کاری را انجام دهد اما ناگهان تصمیم شرکت تغییر کرد. او در مصاحبه با خبرگزاری نیویورک تایمز، صحبت‌های مفسری در مورد جدایی‌اش از دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe) به زبان آورد:

من بحث ساخت دو فیلم از هالک را در میان گذاشتم: یکی پرداختن به اصالت شخصیت هالک و دومی ایده هالک به عنوان یک رویای آگاه، مردی که می‌تواند این ماجراجویی را انجام دهد. و این همان چیزی بود که می‌خواستیم اما وقتی این ایده دوباره در میان گذاشته شد، این دفعه آن‌ها [مارول] مخالفت کردند.

نورتون در ادامه بحث گفت که رابطه خوبی با «کوین فایگی» (Kevin Feige)، مدیر شرکت مارول داشته و همچنین اوقات خوبی را در زمان فیلم‌برداری فیلم هالک تجربه کرده است ولی وقتی‌ که کوین فایگی در سال ۲۰۱۰، بیانیه‌ای منتشر کرد که ادوارد نورتون در فیلم «انتقام جویان» (Avengers) حضور ندارد، ساخت دنباله هالک با حضور او تا حدودی دشوار شد.

نورتون در ادامه گفت:

حرکتی که کوین فایگی کرد، بسیار کم‌ارزش و پست بود. این کار برای دفاع از برند یا همچنین چیزی بود. در نهایت آن‌ها به مدت طولانی به سراغ فیلم‌های سیاه، تاریک و جدی نمی‌روند و برایشان هم فرقی نمی‌کند.

نورتون اضافه کرد:

ما صحبت‌های روبه پیشرفتی در مورد فیلم‌های هالک داشتیم و ما به مدت زمان معینی نگاه می‌کردیم که از ما گرفته می‌شد و من قصد نداشتم این‌گونه کار کنم. من صادقانه پول بیشتری نسبت به آن چیزی که به من می‌پرداختند، می‌خواستم اما به این دلیل نبود که از ساخت فیلم دیگری از هالک منصرف شوم.

نورتون اشاره کرد که در طول فیلم‌برداری، هرگز بین او و کوین فایگی، درگیری رخ نداد. او در مورد کوین فایگی گفت:

من می‌گویم که فایگی ایده‌ای از یک کاری داشته که قابل انجام و شگفت‌انگیز بوده اما اکنون چنین اتفاقی در سطح یک موضوع رخ نداده که من برایش وقتم را صرف کنم.

امسال ادوارد نورتون، فیلم «بروکلین بی مادر» (Motherless Brooklyn) را کارگردانی، نویسندگی و در آن ایفای نقش کرد که در تاریخ ۱ نوامبر (مصادف با ۱۰ آبان ۱۳۹۸) در سینماهای آمریکا اکران می‌شود.

دیدگاه
۳ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

3 Replies to “ادوارد نورتون از کنسل شدن دنباله فیلم هالک می‌گوید”

 1. Rooh گفت:

  ای بابا: :(

  ۱ ۱
 2. Mks23 گفت:

  حیف شد واقعا :59:

  ۲ ۰
 3. amin73 گفت:

  چه بد حیف شد

  ۰ ۲