قبل از شروع فصل یازدهم بازی Fortnite؛ نقشه بازی کاملا نابود شد

توسط سید مسعود کاظمی در ۲۳ مهر ۱۳۹۸ , ۱۳:۱۲

قبل از اینکه فصل یازدهم بازی Fortnite بصورت رسمی آغاز شود، نقشه این بازی، که تنهاترین نقشه کل بازی نیز بود؛ کاملا نابود شد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، با دنیای‌بازی همراه باشید.

بعد از اینکه تعدادی موشک به مرکز نقشه برخورد کرد، در مرکز نقشه حفره‌ای به میان آمد که باعث شد تمام نقشه بازی Fortnite نابود شود. بعد از رخ دادن این حادثه، تنها چیز قابل رویت در بازی؛ یک سیاه‌چاله وسط صفحه است.

رویداد فصل جدید فورتنایت تقریبا مشابه به فصل گذشته این بازی بود. زمانیکه زمان‌شمار فصل به پایان رسید، یک موشک به فضا پرتاب شد. مانند فصل چهارم، این موشک نیز باعث ازبین رفتن مرزهای زمان-مکان و به‌وجود آمدن یک حفره در آسمان گردید. مدتی نگذشته بود که از این حفره تعدادی موشک به اطراف نقشه بازی پرتاب شد.

بعد از چیزی حدود یک دقیقه، ناگهان تمامی موشک‌ها به یک نقطه‌ای که شهاب یخ‌زده قرار بود در آن سقوط کند؛ تغییر مسیر دادند. بعد از برخورد موشک‌ها به سطح نقشه، مقدار انرژی فوق‌العاده‌ای در محیط بازی آزاد شد که تمامی بازیکنان را از سطح زمین، به فضا پرتاب کرد. شدت این پرتاب به‌ قدری زیاد بود که بازیکنان قادر بودند، تمام نقشه فصل دهم را؛ قبل از نابودی‌اش ببینند.

دقیقا بعد از رخ دادن این حادثه؛ استریم رسمی فورتنایت فقط و فقط سیاه‌چاله را نشان می‌دهد. و در کنار استریم، پروفایلِ توییتر فورتنایت نیز با یک عکس کاملا سیاه جایگزین شده است. اینطور به نظر می‌رسد که اپیک‌گیمز فعلا فرانچایز چند میلیارد دولاری‌اش را تعطیل کرده است.

اگر در بازی کُد کلاسیک کونامی (بالا، بالا، پاین، پایین، راست، چپ، راست، چپ، B، A، دکمه استارت) را وارد کنید؛ اطراف سیاه‌چاله اعدادی مثل ۱۱ یا ۱۴۶ نمایان می‌شود. این اعداد دقیقا مشخص نیست چه مفهومی دارند.

بر طبق تحلیل Rod Breslau، چیزی حدود ۶ میلیون نفر؛ از طریق توییچ  و یوتیوب نظاره‌گر این رخداد بودند. همچنین بعضی از کاربران در توییتر اعلام کرده‌اند که اطلاعات و خرید‌های درون‌برنامه‌ای آن‌ها پاک شده است. اما اکانت Ask PlayStation به بازیکنان اعلام کرد که اپیک‌گیمز از این مسئله باخبر است، و تمامی اطلاعات و خرید‌های درون‌برنامه‌ای آن‌ها نیز محفوظ است.

دیدگاه
۴ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

4 Replies to “قبل از شروع فصل یازدهم بازی Fortnite؛ نقشه بازی کاملا نابود شد”

 1. سهیل گفت:

  سلام فورتنایت رو می خوام برا پی سی نصب کنم ولی نمی خوام از vpn پولی استفاده کنم وی پی ان سراغ دارید که رایکان باشه وخوب
  با تشکر

  ۰ ۰
 2. Rooh گفت:

  چه باحال :-)

  ۰ ۰
 3. Mks23 گفت:

  چه جالب :40:

  ۰ ۰