بازی Total-War-Saga-Troy

تماشا کنید: بازی TOTAL WAR SAGA: TROY معرفی شد

توسط بهنام میرزائی در ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , ۱۵:۴۰

بازی TOTAL WAR SAGA: TROY طی تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۲۰ روی استیم عرضه خواهد شد و سازندگان خبر از بازگشت به دورترین عصر تاریخی داده‌اند. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، سگا امروز اعلام کرد که عنوان استراتژیک، هیجان انگیز و یکی از بزرگ‌ترین داستان‌های گفته شده خود استودیو کریتیو اسمبلی (Creative Assembly) یعنی توتال وار ساگا را بازسازی خواهد کرد. TOTAL WAR SAGA: TROY جدیدترین عنوان این اثر است و از حماسه ایلیاد هومر الهام گرفته است. تروی به شما اجازه می‌دهد که میراث حماسی خودرا در عصر برنزی کسب کنید. این دورترین زمان تاریخی است که این مجموعه تحسین شده در طول تمام قسمت‌های خود به آن پای می‌گذارد.

بازی تروی سرنوشت تمدن اژه‌ای را به دستان شما می‌سپارد و هر انتخابی که شما می‌کنید سرزمین‌هایی متشکل از ارتفاقات اسطوره‌ای کوه الیمپوس تا بیابان‌های بایر لمینوس را شکل خواهد داد. تاریخ را همان‌طور که ممکن است اتفاق بیفتد تجربه کنید یا افسانه منحصربه‌فرد خودتان را آن‌طور که می‌خواهید در فصل جدیدی از توتال وار شکل دهید.

ایلیاد هومر سرشار از اسطوره‌ها، افسانه‌ها، خدایان و هیولاهای مختلف است. TROY همه‌ی این داستان‌ها را از لنز تاریخی خود می‌گذراند تا آنچه را که واقعا اتفاق افتاده است به نمایش گذارد؛ اما تصمیم‌گیری را به شما محول می‌کند تا قهرمانانی که نبرد نابود می‌شوند و برخی از آن‌ها در افسانه‌ها جاودان می‌شوند را انتخاب کنید.

جبهه‌های نبرد زیر پای جنگاوران مشهوری همچون آشیل و هکتور خواهد لرزید اما این روند به چیزی خیلی بیشتر از حمله وحشیانه نیروها و ادعای صرف حکم‌رانی بر شهر افسانه‌ای تروی نیاز دارد. شما باید مدیریت ماهرانه‌ای روی معاملات پایاپای اقتصادی داشته باشید و دیپلماسی لازم را بین سرزمین‌های دوست و دشمن برقرار کنید و قبل از اینکه نام‌تان را در کتیبه‌های تاریخی به ثبت برسانند، لطف خدایان را شامل حال خود کنید.

عناوین Total War Saga همواره نبردهای آنلاین و استراتژیک قوی را ارائه داده‌اند و نقطه درخشانی در تاریخ بازی‌های استراتژیک محسوب می‌شود. توتال وار به بازیکنانش اجازه می‌دهد که نتایج نقطه عطف‌های مهم تاریخی را تعیین کنند و این تغییر در میدان و وسعت دید باعث می‌شود که بازی Total War Saga پتانسیل بالایی برای نوآوری سازندگانش ایجاد کند. چنین روندی منجر به ظهور ایده‌های خوبی می‌شود که عناوین تازه این مجموعه را تحت تاثیر قرار می‌دهد. بازی TOTAL WAR SAGA: TROY سال ۲۰۲۰ روی استیم برای دارندگان پلتفرم پی سی منتشر خواهد شد.

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی TOTAL WAR SAGA: TROY را مشاهده کنید:

تریلر مخصوص نقشه‌ کمپین بازی TOTAL WAR SAGA: TROY:

 

دیدگاه
۳ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

3 Replies to “تماشا کنید: بازی TOTAL WAR SAGA: TROY معرفی شد”

  1. amin73 گفت:

    این بازی باعث رشد میشه

    ۰ ۱
  2. ایران هم تو نقشه هسست؟؟؟

    ۱ ۱