تماشا کنید: ۱۰ دقیقه از گیم‌پلی بازی Project Resistance منتشر شد

توسط سید مسعود کاظمی در ۱۵ مهر ۱۳۹۸ , ۲۳:۵۸

در جدیدترین تریلر منتشر شده از بازی Project Resistance شاهد ۱۰ دقیقه از گیم‌پلی هیجان انگیز این بازی چندنفره هستیم. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، با دنیای‌بازی همراه باشید.

در این تریلر منتشر شده از بازی Project Resistance که گیم‌پلی بازی را به نمایش می‌گذارد، تفاوت آنچنانی نسبت به بخش چندنفره بازی Resident Evil 2: Remake به چشم نمی‌خورد. همانند بخش چندنفر بازی RE2 Remake، در این بازی نیز بازیکان درحالیکه با زامبی‌ها مبارزه می‌کنند باید از یک ساختمان پیچ‌در‌پیچ در یک زمان معین فرار کنند. البته سرعت بازی نسبت به بخش چندنفره RE2 Remake بیشتر شده است، و درکنار زامبی‌ها باید چهارچشمی مراقب محیط بازی نیز باشید.

شاید در این تریلر سیستم اسپان شدن دشمنان کمی مضحک به نظر برسند، چون بعضی مواقع یا دشمنان خیلی بزرگ هستند و یا درجاهای بی‌ربط اسپان می‌شوند. سرعت بازی نیز بقدری زیاد است که شخصیت Mastermind وقت و زمان کافی را برای چینش تله‌ها و به کار بردن استراتژی هایش بصورت آنچنانی ندارد.

مشکل اسپان شدن دشمنان از آنجایی تشدید پیدا می‌کند که در تریلر، شخصیت‌ها با تمامی موانع Mastermind منجمله زامبی‌ها و Tyrentهایی بصورت تصادفی وسط آن‌ها ظاهر می‌شود، به راحتی و بدون هیچ گونه دردسری مقابله می‌کنند. این موضوع زمانی آزار دهنده می‌شود که انگار زنده ماندن نیز برای شخصیت‌ها هیچ ارزشی ندارد. بالاخره بعد از چند ثانیه دوباره اسپان می‌شوند و طوری بازی ادامه پیدا می‌کند که انگار هیچ اتفاقی نیافتاده است. و در کل خیلی قدرتمند به نظر می‌رسند، و حتی زمانیکه بازی تمام می‌شود، از زمان داده شده نیز مقدار زیادی باقی می‌ماند.

البته این دال بر این نیست که بازی اصلن چالشی ندارد، بالاخره هرچی نباشد بازی یک نسخه فرعی از مجموعه «رزیدنت اویل» است و چالش‌های نیز خواهد داشت. بطور مثال در بازی اگر یک از شخصیت‌ها زخمی شود مابقی شخصی نیز آسیب‌پذیرتر می‌شوند. و یا ممکن است بازیکنان جایی اسپان شوند که دشمنان زیاد و مهمات‌شان کم باشد، و باید به درستی از منابع‌شان استفاده کنند تا زنده بمانند. در هرصورت امیدواریم که گیم‌پلی بازی تا قبل عرضه به یک اعتدال و تناسب برسد.

یکی دیگر از بخش‌های آزاردهنده که در تریلر مشاهده می‌کنیم، شخصیت Mastermind بود. با وجودیکه صداپیشه این شخصیت، یک صدای کلفت و با جذبه دارد، اما تکرار کردن یک جمله بارها و بارها در بازی، از جذابیت و ابهت این شخصیت کاسته است.

درکل اگر بخواهیم جمع‌بندی از این تریلر داشته باشیم به این نتیجه می‌رسیم که این بازی از خیلی جهات شبیه Resident Evil 2: Remake است، چه از لحاظ ساختار گیم‌پلی و چه از لحاظ جلوه‌های بصری. گذشته از نکاتی که باید در بازی اصلاح یا بهتر شوند، نکات مثبتی مثل سبک‌های مختلف بازی یا روش‌های مختلف و تاکتیک‌های متنوع که می‌توان از آن‌ها در بازی استفاده کرد، جذابیت خاصی بخشیده است.

دریافت از آپارات با کیفیت ۱۰۸۰p | تماشا در یوتیوب

دیدگاه
۱۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

12 Replies to “تماشا کنید: ۱۰ دقیقه از گیم‌پلی بازی Project Resistance منتشر شد”

 1. Hitsugaya گفت:

  بجا اینکارا برو ریمستر قسمت سه رو بساز :11:

  ۰ ۰
  1. Rooh گفت:

   خدایی همینو بگو

   ۰ ۰
 2. Rooh گفت:

  خداییش اویلو دیگه آنلاین نکنید

  ۰ ۰
 3. Rooh گفت:

  ترسناک بودن بازیو به فنا میده

  ۰ ۰
 4. Rooh گفت:

  آخه کدوم یک از طرفدارا همچین چیزی می خواست

  ۰ ۰
 5. Rooh گفت:

  با این کارشون میترسم دوباره اویلو خراب کنند

  ۰ ۰
 6. Rooh گفت:

  بیا برو مثل بچه آدم اویل ۸ رو بساز

  ۰ ۰
 7. Rooh گفت:

  یا حداقل ریمیک ۳ رو بده بیرون

  ۰ ۰
 8. Rooh گفت:

  میترسم دوباره این مجموعه رو خراب کنن :44:

  ۰ ۰
 9. Rooh گفت:

  ممنون از سایتتون

  ۰ ۰
 10. Rooh گفت:

  و مطالبی که میزارید

  ۰ ۰
 11. Rooh گفت:

  و همچنین تشکر از مسعود آقا

  ۰ ۰