حضور شوالیه تاریکی بتمن در Fortnite رسما تایید شد

توسط آرمین باقری در ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ , ۱۱:۱۰

اگر اخبار را دنبال کنید، می‌دانید که از روز گذشته ۶ نسخه از بازی‌های بتمن در اپیک استور به صورت رایگان قابل دریافت است. حال اپیک گیمز اعلام کرده، طی یک کراس اور شاهد اضافه شدن بتمن در Fortnite هستیم. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

قرار است امروز به صورت رسمی این رویداد معرفی داشته باشد. شما می‌توانید با مشاهده آن یک ایتم رایگان را دریافت کنید. به تازگی اطلاعاتی از نقشه بازی نیز منتشر شده است. طبق این اطلاعات باید منتظر شهر گاتهام در بازی بود. همچنین بازیکنان به برخی از ابزار بتمن نیز دسترسی دارد. این ابزار Explosive Batarang و Grapnel Gun خواهند بود. شما باید از انها برای انجام چالش‌های بازی استفاده کنید تا جوایز را بدست اورید.

البته باید منتظر ایتم‌های پولی بازی نیز باشیم، که در باندل‌های مختلف انتظار شما را می‌کشند. حال باید صبر کنیم و ببینیم که چه چیزی در این کراس اور انتظار ما را می‌کشد. این اولین باری نیست که چنین رویداد های کراس اوری را در بازی Fortnite شاهد هستیم. در گذشته نیز رویداد های Avengers: Endgame، John Wick و همچین بازی Borderlands شاهد بودیم. هر کدام از این کراس اور‌ها مکانیک‌های تازه‌ای به گیم‌پلی بازی اضافه کردند. حال باید منتظر بود که کراس اور بتمن چه چیز‌هایی را همراه دارد. نظر شما چیست؟

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “حضور شوالیه تاریکی بتمن در Fortnite رسما تایید شد”

  1. Hitsugaya گفت:

    بتمن میرقصد و ادم میکشد :27:

    ۱ ۰