آخرین اخبار بازی

نمایش بازی Last Of Us Part 2 در هفته بازی مادرید

توسط آرمین باقری در ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ , ۱۳:۱۶

آخرین باری که نمایشی از Last Of Us Part 2 را شاهد بودیم، در E3 سال گذشته بود. حال سونی اعلام کرده که این بازی مورد انتظار بزودی نمایش دیگری خواهد داشت. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

سونی و ناتی داگ، نمایشی از Last Of Us Part 2 را در هفته بازی مادرید در برنامه دارند. این رویداد از ۳ تا ۶ اکتبر ( ۱۱ تا ۱۴ مهر) در شهر مادرید اسپانیا برگزار می‌شود. اولین بار این بازی ۲ سال پیش در PSX 2017 معرفی شد. با توجه به این موضوع،  بعید نیست شاهد دموی قابل بازی این عنوان مورد انتظار باشیم. همچنین در ادامه اشاره شده که دموی بازی Death Stranding، در غرفه سونی قابل بازی خواهد بود.

سونی و ناتی داگ در چند روز اینده طی رویدادی برای رسانه ها نمایش طولانی از بازی خواهند داشت. با احتساب زمان ۳ ساعته این رویداد، بعید است که تمام زمان به بخش داستانی بازی اختصاص داده شده باشد. در نتیجه باید انتظار معرفی بخش انلاین بازی را نیز داشته باشیم. حتی احتمال اعلام زمان عرضه بازی نیز طی رویداد وجود دارد. در نتیجه این احتمال نیز وجود دارد که، سونی در مادرید به تکرار برخی از محتوای این رویداد بپردازد و فقط اتش ما را برای تجربه بازی بیشتر کند و انتظار را سخت تر کند.

عناوین قابل بازی دیگری نیز در غرفه سونی وجود دارد. بازی های Medivil، Nioh 2، Predator: Hunting Grounds، Marvel’s Iron Man VR وFinal Fantasy VII Remake از جمله ای عناوین هستند. سونی با لاین‌آپ خوبی در این رویداد حظور دارد. اما گل سر سبدش یعنی Last Of Us Part 2 چیزی است که همه ما به شدت منتظرش هستیم. در اخر باید منتظر بود بود و دید که چه در انتظار است. نظر شما در این مورد چیست؟

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “نمایش بازی Last Of Us Part 2 در هفته بازی مادرید”

  1. Hitsugaya گفت:

    چقد صبر برای بازی های اینطوری سخته :43:

    ۰ ۰