بسته‌الحاقی بازی Control اشاراتی به Alan Wake خواهد داشت

توسط سید مسعود کاظمی در ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ , ۲۱:۴۲

«رمدی» اعلام کرد که برای بازی Control طی ماه‌های آتی چهار بسته الحاقی منتشر خواهد شد، که یکی از آن‌ها ارجاعاتی به بازی قبلی این شرکت یعنی بازی «الن ویک» خواهد داشت. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، با دنیای‌بازی همراه باشید.

در اوایل فصل پاییز به بازی Control حالت Photo Mode اضافه می‌شود که بازیکنان می‌تواند از «جسی» در جاه‌جاهِ کهن‌ترین سرا عکس بگیرند. همچین در ماه دسامبر حالت Expeditions به بازی اضافه خواهد شد که بازیکنان در این حالت باید به فرمانده Arish کمک کنید و به گشت و گذار در Formation بپردازید. گفته می‌شود که بعضی از سخت‌ترین چالش‌های بازی در بخش Expeditions تعبیه شده است. البته قابل ذکر است که این حالت و حالت Photo Mode، هردو بصورت رایگان در دسترس قرار خواهند گرفت.

اما در سال ۲۰۲۰ برای بازی «کنترل» دو بسته‌الحاقی پولی با نام‌های The Foundation و AWE عرضه خواهد شد. بسته‌الحاقی The Foundation اوایل سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد، و نگاهی عمیق‌تر به کهن‌ترین سرا خواهد انداخت. در واقع در این بسته‌الحاقی «جسی» باید به راز‌های پشت پرده Bureau پی‌ببرد. بسته‌الحاقی بعدی که در اواسط سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه خواهد شد بسته‌الحاقی AWE خواهد بود و «بخش تحقیقات» یا The Investigations Sector را به ساختمان کهن‌ترین سرا اضافه خواهد کرد، جایی که Bureau به تحقیق درباره «رویدادهای جهانی تغییر یافته» می‌پرداخت.

نکته جالب دیگر بسته‌الحاقی AWE، طرح هنری آن است. در این طرح ما شاهد ۳ بخش هستیم. که بخش پایین آن مربوط به طرح بازی «کنترل» است، اما بخش فوقانی آن مربوط به طرحی از بازی دیگر استودیو «رمدی» یعنی «الن ویک» است که در آن ما شاهد خود «الن» با چراغ قوه مشهورش هستیم. آیا امکان دارد که در بسته‌الحاقی AWE شاهد کراس‌اوری بین بازی «الن ویک» و «کنترل» باشیم؟ تنها زمان مشخص خواهد کرد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “بسته‌الحاقی بازی Control اشاراتی به Alan Wake خواهد داشت”

  1. Hitsugaya گفت:

    تو یک جایی شنیدم که هر دوتاشون تو یک جهان اتفاق میفتن.درسته؟

    ۰ ۰