شرکت Square Enix درحال ساخت یک بازی بزرگ است

توسط سید مسعود کاظمی در ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ , ۲۲:۴۰

یک سال قبل بود که شرکت Square Enix یک استودیو ژاپنی جدید تحت نام Luminous Productions را تاسیس کرد حالا «اسکوئر انیکس» می‌خواهد آی‌پی جدید استودیو Luminous Productions توجه جهانیان را جلب کند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، با دنیای‌بازی همراه باشید.

از زمان تاسیس این استودیو بجز تایید شدن ساخت یک بازی AAA دیگر هیچ خبری از این استودیو نشد، اما اینطور به نظر می‌رسد که حالا Square Enix آماده است تا درباره این استودیو صحبت کند. این استودیو قصد دارد تا یک بازی بزرگ را تحویل بازیکنان بدهد.

در چندین و چند مصاحبه با رئیس «اسکوئر انیکس» یعنی آقای Yosuke Matsuda و رئیس استودیو Luminous یعنی Takashi Aramaki که صورت گرفته است، همواره درباره اهداف اصلی استودیو Luminous صحبت کرده اند، و هر زمانیکه درباره بازی جدیدشان صحبت کرده اند به این نکته اشاره داشته اند که این بازی قرار است یک بازی AAA باشد. Aramaki می‌گوید که هدف این استودیو ساخت یک فرانچایز بزرگ است تا نه تنها توجه ژاپن بلکه توجه تمام جهان را به خودش جلب کند و این توانایی را داشته باشد تا با آی‌پی های بزرگ جهان رقابت کند.

بخشی از صحبت‌های Aramaki:

ما بزرگ‌ترین تیم کاری‌مان را وظیفه داده‌‌ایم تا برروی یک بازی بزرگ AAA از یک آی‌پی جدید نسل بعد کار کند. همانطور که می‌دانید «اسکوئر انیکس» درحال کار برروی بازی‌های محبوبی مانند «فاینال فانتزی» و Dragon Quest است؛ وظیفه استودیو Luminous نیز ساخت یک بازی با محوریت بازی‌های ذکر شده است. هدف ما بوجود آوردن یک آی‌پی کاملن جدید است که توانایی رقابت در سراسر دنیا را داشته باشد

از صحبت های رئیس استودیو Luminous اینطور به نظر می‌رسد که آن‌ها یک برنامه جاه‌طلبانه‌ای در سر دارند. احتمالن ساخت این بازی جدید از زمان تاسیس این استودیو یعنی سال ۲۰۱۸ شروع شده است، البته این احتمال نیز وجود دارد که این بازی قبلن توسط «اسکوئر انیکس» در دست ساخت بوده و حالا ادامه کار را به این استودیو سپرده باشد. در هر صورت احتمال عرضه این بازی برای نسل جدید نسبت به نسل فعلی بیشتر است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: