تماشا کنید: تاریخ انتشار بتای محدود بازی Project Resistance مشخص شد

توسط سید مسعود کاظمی در ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ , ۰۰:۲۹

بتای محدود بازی Project Resistance که اولین بازی ۴v1 در سری «رزیدنت اویل» محسوب می‌شود قرار است در ماه اکتبر منتشر شود. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، با دنیای‌بازی همراه باشید.

هفته گذشته «کپکام» بصورت رسمی از اولین بازی ۴v1 مجموعه «رزیدنت اویل» تحت نام Project Resistance رونمایی کرد. در توکیوگیم‌شو ۲۰۱۹ کپکام تریلر و اطلاعات جدیدی را از بازی به اشتراک گذاشت. همچنان «کپکام» اعلام کرد که قرار است در ماه اکتبر یک بتای محدود از این بازی را برای طرفداران این سری منتشر کند.

بازی Project Resistance یک بازی چندنفره غیرمتقارن است که چهار بازیکن باید برای فرار از یک ساختمان که توسط Mastermind کنترل می‌شود، فرار کنند. چهار بازیکنی که باید زنده بمانند با معما‌های مختلف و مبارزات مشابه به نسخه های پیشین «رزیدنت اویل» رو‌به‌رو خواهند شد، البته در بخش مسابقه بازیکنان محدودیت زمانی نیز خواهند داشت. در طرف مقابل این وظیفه بازیکن پنجم یا Mastermind است که با استفاده از دوربین‌های امنیتی، تله‌های مختلف و دیگر قابلیت‌ها، فرار چهار بازیکن دیگر را سخت‌تر و سخت‌تر کند. همچنان Mastermind از طریق سیستم کارتی تعبیه شده در بازی می‌تواند بین کنترل کردن زامبی‌ها یا Tyrant یکی را انتخاب کند.

بازی Project Resistance توسط «کپکام» و NewBards Entertainment که مسئولیت پورت کردن بازی‌های قبلی مجموعه «رزیدنت اویل» را برروی کنسول نینتندو سوئیچ بر عهده داشت، بصورت مشترک در دست ساخت است. این بتا قرار است بین تاریخ ۴ الی ۷ اکتبر فقط برای سفیران «رزیدنت اویل» و اعضای Xbox Insider Program از طریق کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس باشد.

شما را به دیدن تریلر این بازی جذاب دعوت میکنم:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: