Suicide Squad 2 Full Cast

بازیگران فیلم Suicide Squad 2 مشخص شدند

توسط سپهر گلمکانی در ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ , ۱۹:۱۰

عوامل و بازیگران فیلم ابرقهرمانی «جوخه انتحار ۲» (Suicide Squad 2) به کارگردانی «جیمز گان» (James Gunn) با حضور ۲۴ ستاره سینما و تلویزیون هالیوود مشخص شدند. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

جیمز گان، کارگردان سری فیلم‌های «محافظان کهکشان» (Guardians of Galaxy) که اکنون برای هر دو شرکت «دی سی» (DC) و «مارول» (Marvel) فیلم می‌سازد، دیروز در توییتر رسمی خود، تمام بازیگران فیلم Suicide Squad 2 را در یک تصویر معرفی کرد. در لیست معرفی‌شده، نام چهره‌های برجسته سینما مثل «جان سینا» (John Cena)، «نیتان فیلن» (Nathan Fillion)، «پیتر کاپلدی» (Peter Capaldi)، «ادریس البا» (Idris Elba) و «تایکا وایتیتی» (Taika Waititi) را مشاهده می‌کنیم.

Suicide Squad 2 Full Cast-2

قابل‌ذکر است که برخی از بازیگران فیلم اول، بار دیگر برای ایفای نقششان در این اثر حضور پیدا می‌کنند؛ «مارگو رابی» (Margot Robbie) بار دیگر در نقش «هارلی کویین» (Harley Quinn) ظاهر می‌شود، «وایولا دیویس» (Viola Davis) و «جوئل کینامن» (Joel Kinnaman) به ترتیب در نقش‌های «آماندا والر» (Amanda Waller) و «ریک فلگ» (Rick Flag) حضور پیدا می‌کنند. جیمز گان همچنین در پایین عکس اشاره کرده است که تمام این نقش‌هایی که بازیگرها در فیلم ایفا می‌کنند، تا پایان فیلم، جان سالم به درنمی‌برند. البته مرگ بسیاری از شخصیت‌ها در کتاب‌های مصور جوخه انتحار، اتفاق طبیعی قلمداد می‌شود.

همان طوری که قبلاً تأیید شده بود، «پیتر سافران» (Peter Safran)، تهیه کننده فیلم، گفته است که دنباله جوخه انتحار، یک اثر کاملاً بازسازی شده است؛ خبری که بسیاری از طرفداران DC Comics را خوشحال خواهد کرد.

قسمت اول Suicide Squad در تابستان ۲۰۱۶ اکران شد ولی با واکنش‌های بسیار منفی از سوی منتقدان مواجه شد. البته در گیشه فروش خوب عمل کرد و توانست در کنار سایر فیلم‌های ابرقهرمانی چون «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» (Captain America: Civil War) و «بتمن علیه سوپرمن» (Batman Vs Superman)، فروش خوبی در روز افتتاحیه کسب کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: