بازی Astral Chain برروی کنسول PS4 عرضه نخواهد شد

توسط سید محمود حسینی در ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ , ۲۳:۰۹

شرکت PlatinumGames در سال ۲۰۱۴ با ارائه عنوان Bayonetta 2 به صورت اختصاصی برای کنسول Wii U، همکاری غیر منتظره‌ای را با Nintendo آغاز کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با همه این‌ها،‌ عده زیادی معتقد این هستند که Astral Chain برای مخاطبان زیادتری ساخته شده است. یکی از طرفداران در شبکه اجتماعی توئیتر، با مخاطب قرار دادن PlatinumGames از آن‌ها پرسید که آیا ممکن است این عنوان در آینده برای PS4 عرضه شود یا خیر. Hideki Kamiya در جواب این سوال به او گفت که این تصمیم مربوط به شرکت سرمایه گذار و منتشر کننده یعنی Nintendo بستگی دارد.

او همچنین در گفتگویی ترجمه شده توسط jackofallcontrollers گفت:

به هرحال، این می‌تواند بسیار خوشحال کننده باشد که حتی عناوین دیگری مانند Mario ،Zelda و یا Metroid را نیز بتوانیم بررروی PS4 تجربه کنیم. اگر از من بپرسید، آیا من از Play Station متنفر هستم؟ من تنها یک توسعه دهنده هستم که خط قرارداد و اهداف خود را دنبال می‌کنم پس نمی‌دانم! اما شما می‌توانید این سوال را از ناشر و سرمایه گذار من یعنی Nintendo بپرسید.

علیرغم انحصاری بودن این عنوان یعنی Astral Chain تنها برای Switch، به نظر نمیرسد این بازی دارای فروش چندان کمی باشد. این عنوان هم اکنون بر بالای جدول فروش بازی های UK قرار دارد و ظاهرا اولین بازی Platinum Games است که به این  درجه دست پیدا می‌کند. از طرفی دیگر این بازی به نوعی چهارمین دستاورد بزرگ این کمپانی است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: