CD Projekt زین‌پس Witcher و Cyberpunk های بیشتری تولید خواهد کرد

توسط سید محمود حسینی در ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ , ۰۲:۰۴

همزمان با آخرین مراحل تکمیل شدن Cyberpunk 2077، استودیو CD Projekt به صورت رسمی اعلام کرد که همزمان میخواهد دو عنوان بزرگ را با هم پیش ببرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این خبر برای دو دسته سرمایه گذاران و طرفداران پروپاقرص تایید می‌کند که بایستی منتظر انتشار عناوین جدیدی از بازی محبوب The Witcher باشند. این کمپانی با افتخار، همزمان با ارائه گذارش مالی نیم‌سال نخست ۲۰۱۹ گفت:

مدیریت دو عنوان بزرگ یعنی The Witcher و Cyberpunk، در کنار گروه‌های توسعه‌دهنده مستقل و جدا از هم‌دیگر، به کمپانی این اجازه را می‌دهد تا به صورت موازی برروی چند پروژه کار کرده و برای برنامه‌های بلندمدت خود برنامه‌ریزی درستی داشته باشد.

آن‌ها در ادامه گفتند:

این حرکت به سوی دو عنوانه شدن که توسط خط تولید‌های مجزا و مستقل اداره می‌شود، اجازه می‌دهد تا گزینه‌های زیادی را هم در‌ مورد ساخت و هم در مورد موارد مالی، تحت کنترل خود داشته باشیم. از طرفی دیگر این اتفاق همچنین باعث کمتر شدن ریسک برای کارکنان شرکت شده و آن‌ها را در راه رسیدن خود به هرچه بیشتر حرفه‌ای شدن یاری می‌کند.

به قول برخی افراد، کار کردن برروی دو عنوان دسته اول و بزرگ، باعث می‌شود تا CD Projekt بتواند به درجات بالاتر رسیده و نیروی کار بیشتری را برای توسعه بازی‌های خود به کار گیرد. این اتفاق سراسر یک خبر خوشحال کننده است!

در ادامه جزئیات این گذارش نکته جالب دیگر ثابت ماندن فروش The Witcher 3: Wild Hunt نسبت به سال گذشته است. این به این معنیست که محبوبیت این عنوان و میراثش همچنان محکم و پابرجا باقیست. بنابر گفته این شرکت، این فروش به دلیل آگاه بودن مشتریان از عقبه و سابقه‌ درخشان CD Projekt است. این درآمد کمک بسزایی به کار جاری شرکت یعنی عنوان Cyberpunk 2077 کرده و از رویی دیگر باعث شده تا بتوانند بازی موبایلی خود را با عنوان Gwent: The Witcher Card Game برای دستگاه‌های همراه عرضه کنند.

Cyberpunk 2077 قرار است در فروردین ماه سال ۱۳۹۹ برای پلی استیشن ۴، PC از طریق GoG و Steam و همچنین Xbox One عرضه شود. ناگفته نماند که آن‌ها وعده عرضه این عنوان را برروی کنسول Microsoft Stadia نیز داده‌اند.

همزمان با دانستن آن‌‌ که قرار است عناوین بیشتری در قالب فرنچایز‌های The Witcher و Cyberpunk عرضه شوند، ما همچنان در مورد عنوان بعدی در برنامه این شرکت لهستانی آگاه نیستیم.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “CD Projekt زین‌پس Witcher و Cyberpunk های بیشتری تولید خواهد کرد”

  1. عرشیا گفت:

    چه عجب خدا رو شکر

    ۱ ۰