برنامه ای برای ساخت قسمت سوم ایت وجود ندارد

اندی موشیاتی برنامه‌ای برای ساخت قسمت سوم فیلم It ندارد

توسط سپهر گلمکانی در ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ , ۲۲:۲۰

«اندی موشیاتی» (Andy Muschietti)، کارگردان سری فیلم‌های «ایت» (It) که قرار است در چند روز آینده قسمت دوم این سری اکران شود، در مصاحبه‌ای تازه، خبر داد که برنامه‌ای برای ساخت قسمت سوم ندارد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

گرچه هنوز فیلم «ایت:بخش دوم» (It: Chapter Two) در سینماهای سراسر جهان اکران نشده است ولی مردم از حالا کنجکاو هستند که آیا برای آخرین بار شخصیت خبیث «پنی وایز» (Pennywise) را بر پرده نقره‌ای خواهند دید یا اینکه قرار است در فیلم‌های بعدی، به این دلقک و گذشته‌اش بیشتر پرداخته شود.

«باربارا موشیاتی» (Barbara Muschietti)، یکی از تهیه کنندگان فیلم It در طی مصاحبه با خبرگزاری io9، اعلام کرد که اقتباس داستان از رمان تکمیل شده است. گرچه، اندی موشیاتی ایده‌هایی در ذهن خود دارد که می‌تواند این فرانچایز را ادامه دهد. کارگردان گفته است:

تمام اساطیر در کتاب وجود دارد. افسانه شناسی چیزی است که همیشه به ما فرصت می‌دهد که چیزهای بیشتری را کشف کنیم. این مسئله میلیون‌ها سال پیش در زمین بوده است. پنی وایز هر صدسال و هر بیست و هفت سال با انسان‌ها در تماس بوده است. بنابراین می‌توانید مقدار محتوا موجود از این شخصیت را تصور کنید. فکر کردن در مورد کشف موجودات افسانه‌ای همیشه هیجان انگیز هست. اما در حال حاضر، ایده و برنامه‌ای برای ادامه دادن داستان پنی وایز روی میز نداریم.

فیلم ترسناک It: Chapter Two به ۲۷ سال پس از حوادث فیلم اول خواهد پرداخت، «گروه بازندگان» (Losers Club) پس از اینکه با گزارش‌هایی جدید حاکی از کشتارهای وسیع روبرو می‌شوند، کشتارهایی که شباهتی با قتل‌های پنی وایز دارد، بار دیگر تصمیم می‌گیرند که به شهر «دری» (Derry) بازگردند، البته این بار آن‌ها بالغ و بزرگ‌سال شده‌اند. گرچه آن‌ها محل زندگی خود را ترک کرده و درجایی دیگر زندگی تازه‌ای را آغاز کردند، اما همچنان نمی‌توانند کابوس وحشتناک دوران کودکی خود را فراموش کنند که با موجود شیطان صفتی به نام پنی وایز روبرو می‌شدند؛ کسی که عادت داشت که بچه‌های کوچک را بکشد. آن‌ها احساس می‌کنند که این یک زمان مناسبی است که به شهر بازگردند و برای همیشه او را از بین ببرند.

بازیگران قسمت دوم فیلم ایت عبارت‌اند از «جیمز مک آوی» (James McAvoy)، «جسیکا چستین» (Jessica Chastain)، «بیل هدر» (Bill Hader)، «جی رایان» (Jay Ryan)، «جیمز رانسون» (James Ransone) و «اندی بین» (Andy Bean). البته «بیل سکارسگارد» (Bill Skarasgard) برای بازی در نقش پنی وایز در این فیلم حضور خواهد داشت. فیلم It: Chapter Two در تاریخ ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور ۱۳۹۸) در سینماهای سراسر جهان اکران می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: