بازی‌های ماه سپتامبر PS Plus مشخص شدند

توسط سید مسعود کاظمی در ۸ شهریور ۱۳۹۸ , ۲۳:۱۴

طبق روال همیشه قبل از شروع ماه جدید، سونی از بازی‌های ماه آینده اشتراک PS Plus رونمایی کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، با دنیای‌بازی همراه باشید.

در ماه سپتامبر مشترکین PS Plus می‌توانند به تجربه دو عنوان جذاب اکشن سوم‌شخص یعنی «بتمن: شوالیه آرخام» و Darksiders III بپردازند. با وجودیکه بازی «بتمن: شوالیه آرخام» در سال ۲۰۱۵ روانه بازار شد، اما هنوز هم این بازی ارزش تجربه کردن را دارد. پس اگر شما نتواستید این بازی را در زمان عرضه‌اش تجربه کنید، حالا زمان مناسبی برای این کار است.

ولی بازی دیگری که مشترکین PS Plus می‌توانند به تجربه آن بپردازند، بازی Darksiders III است، که کمتر از یک سال از عرضه شدن این بازی می‌گذرد. درحالیکه بازی در زمان عرضه‌اش از برخی مشکلات رنج می‌برد، اما حالا به لطف پشتیبانی استودیو سازنده و منتشر کردن آپدیت‌های مختلف برای این بازی، اکثر این مشکلات رفع شده است. اگر شما از جمله افرادی هستید که دو عنوان قبلی مجموعه Darksiders را تجربه کردید، اما بنابر مشکلاتی نتواستید آخرین عنوان از این سری جذاب را تجربه کنید، این فرصت طلایی را از دست ندهید.

شاید این ماه بعد چندمدت طولانی، یکی از بهترین ماه‌های اشتراک PS Plus به شمار برود. ممکن است بازی «بتمن: شوالیه آرخام» کمی قدیمی به نظر برسد، اما هنوزهم بازی چیز‌های زیادی برای گفتن دارد. و از طرف دیگر نیز بازی Darksiders III که شاهد به اندازه «بتمن: شوالیه آرخام» پرزرق و برق و عالی نباشد، اما تجربه آن نیز خالی از لطف نخواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: