استدیو Telltale Games با مالک جدید احیا می‌شود - دنیای بازی

استودیو Telltale Games با مالک جدید احیا می‌شود

توسط سهیل نصیری در ۸ شهریور ۱۳۹۸ , ۲۰:۳۸

بعد از تعطیلی اسوتدیو Telltale Games در سال گذشته، حالا شرکت LCG Entertainment اموال این استدیو را خریداری کرده و به دنبال احیای این اسوتدیو است. در ادامه با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

طبق گزارش وب‌سایت Polygon، شرکت LCG عناوین قدیمی‌تر Telltale را می‌فروشد تا منابع برای کار بر روی عناوین فعلی Telltale فراهم شود. هم‌چنین گفته شده که عناوین کاملاً جدید نیز در نظر گرفته شده است. آقایان Jamie Ottilie و Brian Waddle مدیران استودیو جدید Telltale خواهند بود. به کارکنان قدیمی استودیو نیز قراردادهای شغلی نیز پیشنهاد داده شده است. با این که این استودیو Telltale نام دارد اما کارکنان این شرکت همانند قبل نخواهد بود و با تیمی جدید فعالیت خواهد کرد.

شاید اتفاق جالب این ماجرا این باشد که عناوین The Wolf Among Us و Batman هنوز تحت اختیار Telltale است. سال گذشته قبل از تعطیلی این استدیو، خبر ساخت نسخه‌ی جدیدی از The Wolf Among Us داده شده بود و به نظر می‌رسد حالا این دنباله دور از انتظار نباشد. البته عناوین دیگری نیز هستند که دیگر برای Telltale نیستند، مانند The Walking Dead که Skynound آن را خریداری کرد و هم‌چنین Stranger Things که حق ساخت و انتشارش به نتفلیکس بازگشت.

آقای Ottilie گفته که این استودیو در ابتدا با تیمی کوچک شروع به کار خواهد کرد و مشغول به ساخت ابزارها و تکنولوژی‌های لازم برای این استودیو خواهند شد. ساختار اپیزودیک و قسمتی، که بازی‌های این استودیو به آن معروف هستند، نیز تغییراتی خواهد داشت.

باید امیدوار بود و دید که با مدیریت و مالکان جدید، این استودیو اشتباهات گذشته خود را تکرار نکند و به ساخت بازی‌های خوب ادامه دهد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “استودیو Telltale Games با مالک جدید احیا می‌شود”

  1. Hitsugaya گفت:

    بهترین کار اینه که بیان و ادامه The Wolf Among Us رو بسازن :46:

    ۰ ۰