تماشا کنید: بازی Shovel Knight Dig معرفی شد

توسط سید مسعود کاظمی در ۸ شهریور ۱۳۹۸ , ۰۰:۲۴

بازی Shovel Knight Dig که محصول مشترک Yacht Club Games و Nitrome محسوب می‌شود، بصورت رسمی معرفی شد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، با دنیای‌بازی همراه باشید.

بعد از اینکه Drill Knight به کمپ Shovel Knight حمله کرد و کمپ او را مورد غارت قرار داد، این شوالیه دوست‌داشتی Shovel Blade خودش را برداشته و به دنبال دارو دسته Drill Knight شروع به تونل‌‌زنی کرد. با دوست و دشمن‌های جدید آشنا شوید، محیط‌ های جدید را کاوش کنید و خودتان را برای داستان جذاب نابودی دنیا آماده کنید، و راهتان را در دنیای مرموز Shovel Knight Dig با تیکه‌تیکه کردن، پرش کردن و حفر کردن پیدا کنید.

بازی Shovel Knight Dig داستان مهیج درگیری Shovel Knight و Drill Knight را برای اولین بار با گرافیک جذاب پیکسلی روایت خواهد کرد. همچنان مراحل بازی بسیار جذاب‌تر و گسترده‌تر طراحی شده است، طوریکه هر مرحله را می‌توان به صدها روش مختلف به پایان رساند.
در گیمپلی بازی، مکانیزم Speed Shovel اضافه شده است که به کمک این مکانیزم بازیکنان می‌توانند رو به پایین حمله کرده و خیلی سریع‌تر زمین‌ را حفر کنند. هرچقدر عمیق‌تر حفر کنید شانس به دست آوردن گنج‌ها نیز بیشتر خواهد بود، که از طریق آن ‌می‌توانید لباس‌های جدید برای شخصیت‌تان خریداری کنید ویا هم لوازم‌تان را آپگرید کنید.

همچنان به بازی شخصیت‌ها و دشمنان جدید نیز اضافه شده است، ولی با وجود اضافه شدن شخصیت‌های جدید بازی رنگ و رخ کمدی و بامزه‌اش را همچنان حفظ کرده است.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تماشا کنید: بازی Shovel Knight Dig معرفی شد”

  1. Hitsugaya گفت:

    بازی های مستقلی که کیفیتشونم بالا باشه واسه صنعت گیم نیازه :43:

    ۰ ۰