آرون گرینبرگ اطلاعاتی در مورد بازار ژاپن می‌دهد

توسط امیرحسین نورپور در ۸ شهریور ۱۳۹۸ , ۲۰:۳۰

به تازگی آرون گرینبرگ در مورد انتشار بازی‌های ژاپنی به مخاطبان و کاربران گسترده‌تر می‌گوید. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در حالی که مایکروسافت به آمریکای شمالی تسلط یافته و در اروپا هم با برند ایکس باکس روی پای خود ایستاده، هیچ‌وقت در یک منطقه که آن هم ژاپن است، نتوانسته عملکرد خوبی از خود نشان دهد. ما می‌دانیم که فیل اسپنسر اخیرا برای پیشرفت و همکاری با سازندگان ژاپنی تلاش‌هایی کرده و شباهت نزدیک معماری کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، پورت بازی‌ها را برای سازندگان ژاپنی روی کنسول مایکروسافت آسان‌تر ساخته است. ظاهرا مایکروسافت هنوز تسلیم نشده زیرا آرون گرینبرگ به عنوان مدیر کل بازاریابی بازی‌های ابکس باکس، گفته آن‌ها می‌توانند رویکرد گسترده‌تری به بازی‌های ژاپنی دهند.

به نقل از وبسایت Gamingbolt، آرون گرینبرگ در مصاحبه‌ای با Twinfinite گفت موقعیتی مثل موقعیت آن‌ها با شرکت سگا (Sega) و عرضه عنوان Phantasy Star 2 در غرب برروی کنسول ایکس باکس وان، برای هردو طرف مزیت دارد زیرا محتویات ژاپنی به مایکروسافت ارائه می‌شود تا مخاطبان بیشتری را جذب خود کند و آنچه که خلاقیت ژاپنی سزاوارش آست دریافت می‌کند. آرون گرینبرگ در این مورد گفته است:

این برای ما و Sega عالی است. باید به فیل اسپنسر بابت تشکیل این همکاری‌ها و بارها به ژاپن رفتن برای ملاقات با سازندگان آنجا آفرین گفت. نکته جالب اینجاست که در این نوع سفرها با فیل اسپنسر، او با تیم سازنده می‌نشیند و بازی‌ها را انجام می‌دهد و غرق جزئیات می‌شود…

این چیزی است که این صنعت را تا این حد سرگرم کننده می‌کند. این عشق بازی‌ها و آوردن لذت به زندگی مردم توسط بازی‌هاست. برخی از بهترین خالقان دنیا در ژاپن هستند و من فکر می‌کنم اگر بتوانیم ساخته و خلاقیت آن‌ها را در اختیار مخاطبان گسترده‌تری قرار دهیم، عالی خواهد بود .

دوباره به این مورد اشاره می‌کنم که وقتی به محتوا فکر می‌کنیم، خواسته‌های مخاطبان اولین موردی است که در نظر می‌گیریم. ما می‌دانیم که محتویات ژاپنی برای جامعه کاربری ما مهم است و به همین دلیل روی آن تمرکز بیشتری خواهیم داشت تا بیش از پیش گسترش پیدا کند. لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: