تیزر ال کامینو: فیلم بریکینگ بد

تماشا کنید: تیزر فیلم مورد انتظار Breaking Bad منتشر شد

توسط سپهر گلمکانی در ۴ شهریور ۱۳۹۸ , ۱۴:۰۴

شبکه «نتفلیکس» (Netflix) در اقدامی غیرمنتظره، اولین تیزر از فیلم مورد انتظار «بریکینگ بد» (Breaking Bad) با نام اصلی «ال کامینو» (El Camino) را منتشر کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

پس از گذشت چند ماه که مدام شایعاتی از فیلم در حال ساخت بریکینگ بد می‌شنیدیم، دیروز شبکه نتفلیکس از تیرز فیلم رونمایی کرد.

El Camino: A Breaking Bad Movie در ۱۱ اکتبر سال جاری (مصادف با ۱۹ مهر) با در شبکه نتفلیکس منتشر می‌شود. داستان این فیلم بلافاصله پس از پایان قسمت آخر فصل پنجم سریال آغاز می‌شود که شش سال پیش از شبکه AMC پخش شده بود. این فیلم قرار است به این سؤال پاسخ دهد که چه اتفاقی برای جسی پینکمن افتاده است؟

«آرون پاول» (Aaron Paul) بازیگر برنده جایزه «امی» (Emmy)، بار دیگر در نقش «جسی پینکمن» (Jessie Pinkman) ظاهر می‌شود؛ کسی که از یک قاچاقچی خرده‌پا مواد به تولیدکننده شیشه تبدیل می‌شود. طرفداران، آخرین بار پینکمن را زمانی دیدند که «والتر وایت» (Walter White)، او را از دست گروه خشن نئونازیسم نجات داد؛ گروهی که جسی را مجبور کرده بود که برای آن‌ها شیشه تولید کند.

در لاگ لاین رسمی فیلم بریکینگ بد آمده است:

به دنبال فرار دراماتیک خود از اسارت، جسی باید با گذشته خود سازگار شود تا بتواند به نوعی آینده خود را از نو بسازد.

«وینس گیلیگان» (Vince Gilligan)، خالق و مغز متفکر سریال بریکینگ بد، نویسندگی و کارگردانی فیلم را بر عهده دارد. البته هنوز مشخص نیست «برایان کرنستون» (Bryan Cranston)، که شخصیتش در پایان سریال کشته شده بود، در فیلم حضور خواهد داشت یا خیر.

پاول، شنبه شب توییتی در مورد فیلم بریکینگ بد منتشر کرد:

وینس کاملا روایت را هم در صفحه و هم در فیلم خرد کرده است. برای جهان هیجان زده هستم که بالاخره می‌توانند بخش ارزشمندی از تاریخ سینما را تماشا کنند.

در تیزر منتشر شده می‌بینیم که شخصیت «پیت استخونی» (Skinny Pete) در اتاق اعتراف، برای پلیس‌ها و خبرنگاران محلی در مورد پینکمن و قلمرو تازه‌اش توضیح می‌دهد.

شما را به تماشای تیزر فیلم El Camino دعوت می‌کنیم:

 

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: