فیلم Uncharted بار دیگر کارگردان‌ خود را از دست داد

توسط سید مسعود کاظمی در ۳ شهریور ۱۳۹۸ , ۲۳:۰۰

فیلم لایو-اکشن Uncharted پنجمین کارگردان‌ خود، یعنی Dan Trachtenberg را نیز از دست است. اما بازیگر نقش نیتن دریک، یعنی تام هالند همچنان در فیلم ایفای نقش خواهد کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، با دنیای‌بازی همراه باشید.

بر طبق گزارشات منتشر شده از Deadline اینطور به نظر می‌رسد که “تراختنبرگ” از سمت کارگردانی فیلم لایو-اکشن سونی یعنی Uncharted کناره‌گی کرده است، و سونی در تلاش است تا هرچه زودتر جایگزین این کارگردان را پیدا کند. این گزارشات حاکی از این است که قبل از به پایان رسیدن تابستان باید کارگردان این پروژه مشخص شود، تا فیلمبرداری این پروژه در سال آینده آغاز شود.

در اوایل قرار بود David O. Russel کارگردان و Mark Whalberg بازیگر نقش نیتن دریک در فیلم Uncharted باشد. “راسل” این پروژه را در سال ۲۰۱۱ ترک کرد، و Neil Burger جایگزین وی شد، که این کارگردان نیز دوام زیادی نیاورد و در سال ۲۰۱۲ این پروژه را ترک کرد. در سال ۲۰۱۴ فیلم به دست Seth Gordon افتاد و شایعاتی پیرامون عوض شدن بازیگر نیتن دریک از Mark Whalberg به Chris Pratt قوت گرفت، اما این کارگردان نیز در سال ۲۰۱۵ از سمت کارگردانی این فیلم کناره‌گیری کرد.

در سال ۲۰۱۶، Shawn Lavy به عنوان کارگردان و “تام هالند” به عنوان ایفاگر نقش “نیتن دریک” جوان، در این فیلم لایو-اکشن تایید، و مشخص شد که داستان این فیلم رخدادهای قبل از بازی Uncharted را روایت خواهد کرد. ولی در سال ۲۰۱۸ این کارگردان نیز از پروژه کنار رفت، و در اوایل سال ۲۰۱۹ مشخص شد که “تراختنبرگ” کارگردانی این گروژه را در دست گرفته است.

فیلم Uncharted درحال پیشرفت بوده، و قرار است اولین فیلم Sony PlayStation Production نیز باشد. این استودیو فیلم‌سازی توسط Asad Qizilbash و Carter Swan رهبری می‌شود.

برنامه فعلی فیلم Uncharted دست نخورده باقی مانده است، و همچنان قرار است داستان نیتن دریک جوان و چگونه‌گی تبدیل شدن این پسربچه به یک شکارچی‌گنج حرفه‌ای را روایت کند.

از آنجایی که درچند روز گذشته مطلع شدیم که قرارداد سونی و دنیای‌سینمای‌مارول برسر شخصیت “مرد-عنکبوتی” برهم خورده است، این دومین واقعه نه‌چندان لذت‌بخش برای سونی و “تام هالند” محسوب می‌شود.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “فیلم Uncharted بار دیگر کارگردان‌ خود را از دست داد”

  1. Hitsugaya گفت:

    به این فیلم امیدی نیست :dislike:

    ۰ ۰