کیت هرینگتون در دنیای سینمایی مارول

کیت هرینگتون به دنیای سینمایی مارول محلق می‌شود

توسط سپهر گلمکانی در ۲ شهریور ۱۳۹۸ , ۱۹:۵۰

«کیت هرینگتون» (Kit Harrington)، بازیگر سریال پرطرفدار «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones)، قرار است نقشی را در «دنیای سینمایی مارول» (Marvel Cinematic Universe) ایفا کند. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

کیت هرینگتون، بازیگر سریال پرطرفدار «بازی تاج وتخت» که به خاطر بازی در نقش «جان اسنو» (Jon Snow) او را می‌شناسیم، طبق گفته‌ی منابع خبری، قرار است به‌زودی به دنیای سینمایی مارول محلق شود.

«مایک فلمینگ» (Mike Fleming)، خبرنگار وب‌سایت «ددلاین» (Deadline) در طی همایش «دیزنی D23»، این خبر را شنیده است که کیت هرینگتون به دنیای سینمایی مارول ملحق می‌شود اما اکنون مشخص نیست که چه نقشی را ایفا می‌کند یا در کدام فیلم ابرقهرمانی حضور پیدا می‌کند. گرچه دیزنی هنوز واکنشی در مورد حضور هرینگتون نشان نداده است اما فلمینگ امیدوار است که تا آخر هفته، اطلاعات مفسری از حضور وی در سری فیلم‌های ابرقهرمانی مارول منتشر شود.

ماه گذشته، «ریچارد مدن» (Richard Madden)، یکی دیگر از بازیگران سریال بازی تاج و تخت، به دنیای سینمایی مارول ملحق شد و قرار است در فیلم ابرقهرمانی Eternals ایفای نقش کند.

 

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید