بازی Comanche رسما معرفی شد [گیمزکام ۲۰۱۹]

توسط امیرحسین نورپور در ۱ شهریور ۱۳۹۸ , ۰۰:۵۸

در طول نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۹ عنوان جدید استودیو تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic)، بازی Comanche با عرضه تریلری معرفی شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی آنلاین محور Comanche عنوانی در سبک شبیه‌ساز هلیکوپتر است که در آینده‌ای نزدیک جریان دارد. کاربران در این عنوان قرار است کنترل یک بالگرد غیرقابل دسترسی سری Comanche  یعنی RAH-66 Comanche  را در دست گیرند و به همراه این بالگرد یک هواپیما زره‌ای بدون سرنشین دیگری نیز در دست خواهند داشت و با همراه شدن در کنار دیگر کاربران، وارد مبارزاتی هیجان‌انگیزی خواهند شد. در این بازی طرفداران می‌توانند بالگردهایی را با سلاح‌های متنوع انتخاب نمایند و مهارت خود را با آن‌ها افزایش دهند. هر یک از بالگرد‌های سری Comanche  دارای نقاط قوت و ضعف خاصی خواهند بود و بازی‌بازان با در نظر گرفتن آن‌ها باید به مبارزه با تیم مقابل بپردازند. شما می‌توانید در این بازی هم شیوه‌ی حمله‌ای را در استراتژی خود اتخاذ نمایید و هم شیوه‌ی دفاعی خاص خود را داشته باشید. شما می‌توانید تریلر معرفی عنوان Comanche را در ادامه مشاهده کنید.

بازی Comanche  که با استفاده از نرم‌افزار Unreal Engine 4 توسعه داده شده است به زودی در دسترس طرفداران و علاقمندان قرار خواهد گرفت و استودیو تی‌اچ‌کیو نوردیک قصد دارد تا نسخه دسترسی زود‌هنگام (Early Access) این عنوان را در سال آینده میلادی عرضه کند و در اختیار کاربران قرار دهد. نسخه دسترسی زودهنگام این عنوان در سال آینده برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: