بازی استراتژیک Humankind معرفی شد

توسط سید مسعود کاظمی در ۱ شهریور ۱۳۹۸ , ۲۲:۲۹

استودیو Amplitude و شرکت سِگا بازی استراتژیک ۴X جدیدشان، یعنی Humankind را معرفی کردند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

چی می‌شد اگر می‌توانستید تاریخ بشریت را از نو روایت کنید؟ چه چیزی را در این مسیر تغییر می‌دادید؟ این سوالات مرکزی بازی بزرگ و جاه‌طلبانه تاریخی محور استودیو Amplitude یعنی Humankind است، که بازیکنان باید بشریت را از عصر حجر به دوره مدرن هدایت کنند، و در این مسیر فرهنگ‌های مختلف را ادغام کرده و مدنیت منحصر به‌فرد خودشان را به وجود بیاورند.

خالق اصلی این بازی، آقای Romain de Waubert می‌گوید این بازی یک اثر از روی عشق و علاقه است:

استودیو Amplitude برای ساخت این بازی تاسیس شد، و تمام بازی‌های که ساختیم مارا برای رسیدن به لحظه کمک کرده است. ما خیلی هیجان‌زده هستیم که بالاخره این قابلیت را پیدا کردیم تا بتوانیم بازیِ که در قلب این استودیو است را برای مخاطبین ارائه کنیم.

بعضی از ویژه‌گی‌های این بازی:

  • یک میلیون مدنیت: با ترکیب کردن ۶۰ فرهنگ مختلف در تاریخ بشریت، مدنیت بی‌همتا خودتان را بسازید. با مصر باستان شروع کنید، بعد از آن راهتان را در بین رومی‌ها باز کنید، یا حتی خمر (مدنیت کامبوج) یا شاید هم وایکینگ‌ها، تصمیم با شماست. هر فرهنگ گیمپلی مخصوص خودش را دارد، و هرکدام از این فرهنگ‌ها نتایج و پایان‌های مختلفی را نیز به همراه دارد.
  • بیشتر از تاریخ، این داستان شماست: با چهره‌ها و حوادث تاریخی واقعی رو‌به‌رو شوید، کشف‌های بزرگ علمی را شاهد باشید، و به عجایب‌های دنیا سربزنید. عقیده مردم‌تان را شکل بدهید و با بازیکنان دیگر روبه‌رو شوید. هر تصمیمی که در بازی اخذ می‌کنید، مستقیما بر روی داستان شما تاثیر گذار خواهد بود.
  • در چشم آینده‌گان: مسیر سفر، مهم‌تر از مقصد سفر است، و شهرت شرط جدید متحد نگه‌داشتن مردم. هر عمل درستی که انجام بدهید، هر تصمیم اخلاقی که اخذ کنید، هر نبردی را که پیروز شوید؛ بر شهرت شما می‌افزاید و باعث می‌شود یک تاثیر دائمی بر جهان بگذارید. بازیکنی که بیشتری شهرت را داشته باشد، همیشه برنده است.
  • دنیای‌ با تاکتیک: مهارت‌های تاکتیکی‌تان را با ماهر شد در نواحی بلند، شهرسازی و تاکتیک‌های جنگی، به رخ بکشید. زمینی با ارتفاع بلند را برای شهرتان انتخاب کنید، تا حمله کردن بر آن سخت‌تر شود. تیراندازان را در جنگل مستقر کنید، تا از حمله ناگهانی سوارکاران در امان باشید. در نبرد‌ها از دوستان‌تان کمک بخواهید تا یک جنگ افسانه‌ای را به یک جنگ‌جهانی چندنفره تبدیل کنید!

بازی Humankind درتاریخی نامشخص در سال ۲۰۲۰ روانه بازار خواهد شد.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “بازی استراتژیک Humankind معرفی شد”

  1. Hitsugaya گفت:

    بخش تاریخیش واقعا جذابه :56:

    ۰ ۰