اکس‌باکس وان انحصاری مایکروسافت نینتندو سوییچ

مایکروسافت برنامه‌ای برای انتشار بازی‌های انحصاری در پلتفرم‌های دیگر ندارد

توسط مهدی صبح در ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ , ۲۰:۵۳

این موضوع پس از اطلاعیه‌ محکم نینتندو در رابطه با انتشار نسخه Definitive Edition بازی Ori and the Blind Forest برای نینتندو سوییچ مطرح شد. عنوانی که در گذشته در انحصار اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی بوده است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

نینتندو و اکس‌باکس در ۱۲ ماه گذشته همکاری‌های مختلفی داشته‌اند، از جمله معرفی Banjo-Kazooie برای بازی Super Smash Bros Ultimate در نینتندو سوییچ. نینتندو همچنین بابت حمایت دوستان مایکروسافتی‌شان در زمان انتشار بازی Cuphead برای نینتندو تشکر کرده است. البته که مایکروسافت گفته این بازی هیچ‌گاه یک عنوان انحصاری کنسول‌شان نبوده و مالک آن استودیو توسعه‌ی MDHR است.

همچنین اکس‌باکس استودیوهای جدیدی در اختیار گرفته که در گذشته یا در آینده بازی برای نینتندو سوییچ انتشار کرده است. این استودیوها شامل Obsidian، Double Fine و Ninja Theory‌ می‌شوند که به زیرمجموعه اکس‌باکس اضافه شده‌اند.

اکس‌باکس در بیانه‌ای اظهار داشت:

همان‌گونه که استودیوهای جدید به مجموعه‌ی ما اضافه می‌شوند، ما متعهد به انتشار چند بازی دیگر برای پلتفرم‌های دیگر بودیم. البته در برنامه‌های آینده‌مان تمرکز این استودیوها روی پلتفرم اختصاصی خودمان خواهد بود و دیگر برنامه‌ای برای انتشار بازی برای دیگر پلفترم‌ها نخواهیم داشت.

همچنین مایکروسافت از حضور بازی Minecraft در تمامی پلتفرم‌ها حمایت می‌کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: